Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler | Bölüm Kuralları

Bu konuyu okuyanlar

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Melih bence sen ne biliyorsun ?

Buraya gelmiş ileri geri konusuyorsun ? Eğer haklı isen silinen mesajın Global Moderatörler tarafından geri getirilir. Haksız isen de silinir ve uyarılırsın o kadar.

Konusmalarına dikkat edersen memnun olurum. Fanatik olmanında bir adabı ve uslubu var.

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben o olaydan sonra yetkili kişiye durumu dile getirdim.
bilgilendirileceksin denildi!
ama ne gelen var ne giden.

Yapılan Bu Haksızlığa Sizler Yönetici Olarak Nasıl Kayıtsız Kalabiliyorsunuz!

Yazıklar Olsun.

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
konu büyüdü başka başka noktalara geldi... :(

biraz sakin olalım arkadaşlar lütfen (A)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Melih_78 bence yanlış konuşuyorsun bu bölüm bildiğim kadarıyla tartışmak için açılmadı ..

Saygıya davet ediyorum size arkadaşlar ;)

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
maxxdump asıl sen kendine bak avatarın nedir o öyle

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Melih yönetici olarak herkes üyelere en iyi hizmeti vermek için çalışıyorlar. Eminim şikayetinde değerlendirildi ve gereği yapıldı yada kararlaştırıldı. Senin görevin bir daha hatırlatmak SDN büyük bir site ve herkes yoğun bir şekilde çalışmakta. Her foruma benzediğini sanıyorsan yanılıyorsun.

Yazıklar olsun lafını ederkende çok büyük hata yaptığının farkında olman lazım.

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hakkaten Maxx ne yaptın sen Famagusta falan hm?

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nmss dedi ki:
Melih yönetici olarak herkes üyelere en iyi hizmeti vermek için çalışıyorlar. Eminim şikayetinde değerlendirildi ve gereği yapıldı yada kararlaştırıldı. Senin görevin bir daha hatırlatmak SDN büyük bir site ve herkes yoğun bir şekilde çalışmakta. Her foruma benzediğini sanıyorsan yanılıyorsun.

Ne Diyebilirim Artık. Yetkili Sizlersiniz Kozlar Elinizde Her Türlü Haklı Cıkarıyorsunuz Kendinizi!
Ama Unutmayın Gün Olur Devran Döner

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Cyprus - Kıbrıs
Famagusta - Mağusa

avatarda Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı...

başka sorusu yada problemi olan varmı ?

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Melih_78 dedi ki:
Nmss dedi ki:

Ne Diyebilirim Artık. Yetkili Sizlersiniz Kozlar Elinizde Her Türlü Haklı Cıkarıyorsunuz Kendinizi!
Ama Unutmayın Gün Olur Devran Döner

Ya niye kimse bu arkadaşı susturmuyor ???

Sen Sdn 'yi tanımıyorsun herhalde laflarına dikkat et yeri gelir troy abi bile hata yapsa global modlarım ona da uyarı getirir. Daha düzgün konuş!

frei

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Türkçe yazsan daha şık durmaz mı? Senin tercihin tabi de...

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Fair play ve forum kuralları spor bölümünde esastır, kurallara riayet edildiği sürece sorun yaşanmayacaktır, olumlu ve olumsuz görüşler nazarı dikkate alınacaktır.

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Link dedi ki:
Fair play ve forum kuralları spor bölümünde esastır, kurallara riayet edildiği sürece sorun yaşanmayacaktır, olumlu ve olumsuz görüşler nazarı dikkate alınacaktır.

Sen Kendini Yorma.
Senden Bi **** Olmaz!

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Melih_78 dedi ki:
Link dedi ki:

Sen Kendini Yorma.
Senden Bi *** Olmaz!

terbiyesizlik yapma , kendine gel !!!

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Melih_78 dedi ki:
Link dedi ki:

Sen Kendini Yorma.
Senden Bi *** Olmaz!

Bak senin bu mesajını silmiyorum , hani önceki mesajların silindi diye hakkını arıyorsun , herkes senin nasıl biri olduğunu görebilsin, haklı haksız ortaya çıksın diye.

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim Kimseden Korkum Yok Yaptıgım Şeyin Arkasındayım. Artık Haksızlıklar Bir Yere Kadar Tepem Attı!
Cezası Neyse Cekerim Sorun Değil

Link dedi ki:
Melih_78 dedi ki:
Link dedi ki:

Sen Kendini Yorma.
Senden Bi *** Olmaz!

Bak senin bu mesajını silmiyorum , hani önceki mesajların silindi diye hakkını arıyorsun , herkes senin nasıl biri olduğunu görebilsin, haklı haksız ortaya çıksın diye.

Sen Haklı Oldugunu Cıkarmak İçin Anca Sana Edilen Küfürleri Silmezsin!
HArikasın Devam Et

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Melih_78 dedi ki:
Benim Kimseden Korkum Yok Yaptıgım Şeyin Arkasındayım. Artık Haksızlıklar Bir Yere Kadar Tepem Attı!
Cezası Neyse Cekerim Sorun Değil

iyi uçuşlar sana :D gidişin var ama dönüşün olmayacak.... rahat ol sen ;)

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
neler olmuş bee roman gibi :) üslup kurallarına dikkat etmek lazım tabi melih 7 gün sonra görüşürüz :) üslup kuralları link mesaj altına not düşmemişsin hayret :D bu sorunu bende yaşamıştım bir ara mesajımın silinmesi küfür yada hakaret olmamasına rağmen tuhafıma gitmişti :S sebebini sorduk ama bişey çıkmamıştı.aynısını yaşarsam aynı tepkiyi koyarım bişey çıkana kadar ;) bu yüzden sizi adaletli ve şeffaf yönetime davet ediyorum :) sorun yaşamayalım yani Link seni seviyoruz :) (A)

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
dead_ghost dedi ki:
neler olmuş bee roman gibi :) üslup kurallarına dikkat etmek lazım tabi melih 7 gün sonra görüşürüz :) üslup kuralları]

Link buraya eller havaya deseydin bide ;D

Bir kerede ben banlandım, sorulan soruya cvp vermedim diye ama benim sorduğum soruyada ,bana soruyu soran arkadaş vermemişti ve banlamıştı.Canı sağolsun ne diyim ağlayacak değilim ya ;D Gülüp geçtim ;D

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
dead_ghost dedi ki:
bu sorunu bende yaşamıştım bir ara mesajımın silinmesi küfür yada hakaret olmamasına rağmen tuhafıma gitmişti :S sebebini sorduk ama bişey çıkmamıştı.

Mesajın düzenlenmesi için yalnızca küfür yada hakaret olması şartı bulunmuyor, üslup sorunu da bir gerekçedir.

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Link dedi ki:
dead_ghost dedi ki:
bu sorunu bende yaşamıştım bir ara mesajımın silinmesi küfür yada hakaret olmamasına rağmen tuhafıma gitmişti :S sebebini sorduk ama bişey çıkmamıştı.

Mesajın düzenlenmesi için yalnızca küfür yada hakaret olması şartı bulunmuyor, üslup sorunu da bir gerekçedir.

küfür yada hakaretin bulunmadığı cümlerde üslup sorunu olamaz dilbilgisinde bu böyledir.olur diyorsan bir örnekle hem beni hemde diğer arkadaşları bilgilendirmelisin (A) ses tonu da çok önemlidir ama yazılardan ses tonumun şiddetini anlayabileceğini zannetmiyorum , onun için o olay kapandı umarım bir benzerini yaşamayız diyorum ve noktayı koyuyorum... B)

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
dead_ghost dedi ki:
Link dedi ki:
dead_ghost dedi ki:

küfür yada hakaretin bulunmadığı cümlerde üslup sorunu olamaz dilbilgisinde bu böyledir.olur diyorsan bir örnekle hem beni hemde diğer arkadaşları bilgilendirmelisin (A) ses tonu da çok önemlidir ama yazılardan ses tonumun şiddetini anlayabileceğini zannetmiyorum , onun için o olay kapandı umarım bir benzerini yaşamayız diyorum.

Forum kurallarına uyduğun taktirde sorun yaşanmayacaktır.

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
dead_ghost dedi ki:
Link dedi ki:
dead_ghost dedi ki:

küfür yada hakaretin bulunmadığı cümlerde üslup sorunu olamaz dilbilgisinde bu böyledir.olur diyorsan bir örnekle hem beni hemde diğer arkadaşları bilgilendirmelisin (A) ses tonu da çok önemlidir ama yazılardan ses tonumun şiddetini anlayabileceğini zannetmiyorum , onun için o olay kapandı umarım bir benzerini yaşamayız diyorum ve noktayı koyuyorum... B)

Büyük yazarsan ses tonunu anlamış oluruz. Ama büyük yazmakta kurallara aykırı ;D

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Link dedi ki:
dead_ghost dedi ki:
Link dedi ki:
dead_ghost dedi ki:

küfür yada hakaretin bulunmadığı cümlerde üslup sorunu olamaz dilbilgisinde bu böyledir.olur diyorsan bir örnekle hem beni hemde diğer arkadaşları bilgilendirmelisin (A) ses tonu da çok önemlidir ama yazılardan ses tonumun şiddetini anlayabileceğini zannetmiyorum , onun için o olay kapandı umarım bir benzerini yaşamayız diyorum.

Forum kurallarına uyduğun taktirde sorun yaşanmayacaktır.

yazılarımı silmekten vazgeçermisin arkadaşım yada eksiltmekten.gereksiz otorite kurma çabaları olarak görüyorm ok Zzz

Düzenleme nedeni : Üslup sorunu, sürekli olarak şahsıma yönelik anlamsız eleştirilerden vazgeçiniz ve forumu boş yere meşgul etmeyiniz

sende sürekli olarak ve sebepsiz olarak mesajlarda rötuş yapıyorsun ? niye eksiltiyorsun yazıyı NOKTAYI KOYUYORUM cümlesindeki üslup sorununu açıklarmısın silinmesi gereken yerini herkese gösterirmisin !! eleştirirm arkadaşım sürekli olarak yaparım yapacamda ok sen sil ben yazacam hangimiz haklı çıkarılana kadar bu devam edecek...

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
sende sürekli olarak ve sebepsiz olarak mesajlarda rötuş yapıyorsun ? niye eksiltiyorsun yazıyı NOKTAYI KOYUYORUM cümlesindeki üslup sorununu açıklarmısın silinmesi gereken yerini herkese gösterirmisin !! eleştirirm arkadaşım sürekli olarak yaparım yapacamda ok sen sil ben yazacam hangimiz haklı çıkarılana kadar bu devam edecek...

Arkadaşım güzellikle söyledim söylüyorum ama nedense anlaşamıyoruz :) Sebepsiz hiçbirşey yapmıyorum, mesajında direk şahsımı eleştiriyorsun, ( sözde sana garezim varmış vs ) , ben senin şahsını tanımıyorum sana neden garezim olsun, ben burada forum kurallarını uygulamak için varım, eleştireceksen forum ile ilgili uygulamalarımı eleştir ama direk şahsımı eleştirirsen bende o mesajı siler yada düzenlerim, daha net nasıl açıklanır bilemiyorum.