BMW Yeni alınan araç full boyalı çıktı [ ÇÖZÜLDÜ ]

Bu konuyu okuyanlar

kaanalpr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar boyalı çikan araç için video koyucam demiştim linki burada mevcuttur
75cef8b2e46988ac2318917cadc20f8a.jpg

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
normal bişey parti parti üretimlerin renkleri ayarlanır bazen son dakika renk değişikliği olursa yeniden boyanır eski boyayı zımparalamaları gerekiyordu...
ayıplı değil hatalı boya...

kaanalpr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
normal bişey parti parti üretimlerin renkleri ayarlanır bazen son dakika renk değişikliği olursa yeniden boyanır eski boyayı zımparalamaları gerekiyordu...
Sen onu 2.elde satabilceksen gel ben sana aldıgım fiyattan geri satayim

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
alma cayma hakkını kullan net bir şekilde onu almıcağını söyle hatta herkese durumu anlat...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Hocam sıkıntı şu geri almıyolar parayı iade etmiyolar değisimde yapmıyolar aracı bayide biraktim teslim almadım
satış sözleşmesini imzaladın mı? avukatın varsa onunla git para iadesinde diret bu biraz dolandırıcılağa giriyor gibi...

kaanalpr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
satış sözleşmesini imzaladın mı? avukatın varsa onunla git para iadesinde diret bu biraz dolandırıcılağa giriyor gibi...
Teslim aldım diye imza atmıştım boyalı çıkınca boya tespit edildigi icin teslim almaktan vazgeçtim diye imza attım sozlesmeye yarin avukatla gidicem bakalım

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Teslim aldım diye imza atmıştım boyalı çıkınca boya tespit edildigi icin teslim almaktan vazgeçtim diye imza attım sozlesmeye yarin avukatla gidicem bakalım
cayma hakkın var onu kullanmana engel olamazlar illa suratlarına 200'lük bankanot çarpmak gerek...

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Peki buna cevapları ne oldu?

Araç muhtemelen nakliye sırasında hasar almış ve boyanmış görünüşe göre. Bunu sıfır diye satmaları hatalı mal kuralına girer ve direkt birebir sıfır ürün değişimi veya direkt para iadesi yapmak zorundalar.

Ama sizi dava açmaya mecbur edebilirler.

kaanalpr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun cözüldü konuyu kapatabilirsiniz tesekkurler

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Son dakika renk değişikliği diye birşey yok. Fabrikada herşey planlı ve sistemli işler. Aaa bu beyaz olacaktı kırmızıyı vurduk gitti bunlar sanayide olur ancak...
--- Gönderi Güncellendi ---
Sorun cözüldü konuyu kapatabilirsiniz tesekkurler
Sorun nasıl çözüldü anlatırsan bizde bilelim. Bilelim ki başımıza gelirse bilgi sahibi olalım.

kaanalpr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son dakika renk değişikliği diye birşey yok. Fabrikada herşey planlı ve sistemli işler. Aaa bu beyaz olacaktı kırmızıyı vurduk gitti bunlar sanayide olur ancak...

Sorun nasıl çözüldü anlatırsan bizde bilelim. Bilelim ki başımıza gelirse bilgi sahibi olalım.
Sorun cozuldu hocam

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

öküzlük yapmışlar discovery de yaptıklarını gösterdiler renk değişimi yapılıyor...

kaanalpr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer sorunun nasıl çözüldüğünü anlatırsanız, bu sorunu yaşayan diğer kişilere yardımcı olmuş olursunuz.
Ay sonunda yeni aracla degistircekler hocam bu surede kiralik arac temin ettiler

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Ay sonunda yeni aracla degistircekler hocam bu surede kiralik arac temin ettiler

Konu silinmesi yapılmamaktadır. Cihazınızı kim değiştirecek? Değiştirilmesi için ne yaptınız? Bunları adım adım yazarsanız eğer farklı arkadaşlarımızada yardımcı olmuş olursunuz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
cep bmw'si ile değişim olmuş yakında hemster'ı kullanıcakmış güle güle kullan küçük dev adam...