BMW 520i mi Mercedes e180 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

sanane5334

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar pedere yeni araba alacağız peder 49 yaşında hangi arabayı tercih edersiniz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Konforlu bir araba istemiyor bu iki araba arasından performanslı olanını istiyor pedere dedim BMW alalım desim tamam dedi ama sen yinede foruma sor dedi o yüzden bu konuyu açtım ama genel cevab BMW olacak

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
2.0 daha seri olmalı değil mi :)

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
c serisi ile 3 serisi kıyas olabilir 5 tabiki daha iyi :)

sanane5334

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende pedere öyle söyledim ama sen foruma sor dedi peder

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Ben Mercedes ciyim, BMW antipatik geliyo.

bana kalırsa A serisi olsun ama Mercedes olsun(a serisi daha hoşuma gidiyo, ayrı mesele :drool:)

sanane5334

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pederin tip olarak ikisinide seviyor ama iç kısıma geldiği zaman BMW yi daha çok seviyor mercedesin içini bende sevmiyorum aynı c serisi gibi

Bugün test edicez ona göre Slovak arabayı

Cebten yazdığım için hatalı yazabilirim kusurabakmayın

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hangi foruma sorarsanız sorun foruma sorarak 150 bin TL'lik araba alınmaz

ersamet55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mercedes CLA başka araba aramassın babana göster arabayı. olmaz ise passat cc bu aralar passat cc de kampanya var sanırım ama mercedes CLA dan ŞAŞMA bmw işine hiç girmeyin benden tavsiye

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
senin peder ortadoks mu, katolik mi? utanmadan peder demeye devam ediyorsun ya. mübarek babaya peder denir mi hiç ya. sinirlendim şimdi tövbe tövbe

fk555897

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Forumda gençler çoğunlukta olduğu için çoğu BMW 520i diyecektir ama baban yaşından dolayı bence Mercedes-Benz E200 alabilirse alsın ama alamazsa E180 alsın. Ancak performans olarak BMW 520i önde. Benim babamda işe giderken VW Touareg kullanıyor, iş dışında C63 AMG kullanıyor. Mercedes'ler performans alanında oldukça iddialı ama E180 biraz daha düşük bir model.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mercedessss çok memnunum ne pasat ne BMW ...araba önünde barış logosu olan dır

burakorpinar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Forumda arabanın nasıl olduğunu kullananlar ve içinde olanlardan öğrenirsin ve kararı sen verirsin. Bence en mantıklısı bu. Yoksa herkes kendi hoşuna gideni söylüyo. Mesela benim de Mercedes E350 hoşuma gidiyo. Yeni model :)

moneytalks58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski bir Borusan Oto çalışanı olarak BMW'yi kullanma ve test etme şansım daha fazla oldu. Aynı şekilde Mercedes'i de kullandım. Yol tutuş, sürüş performansı ile BMW çok iyi. Mercedes daha konforlu daha güvenli gibi bir algı da var ama sağlamlık olarak BMW teknolojisi de çok ilerde. Konfor olarakta iyi zaten. Artı bir de yol tutuş iyi olduğundan BMW'ye ekstra güvenlikte katıyor. O arabanın keyfi farklıdır. TKullanmışsınızdır bilmiyorum ama kullanmadıysanız bir test sürüşüne gidip farkı siz görün derim.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
her türlü mercedes derim 500 nm lik torkuyla harikalar yaratıyor hele 4500 den sonraki motor sesi doyumsuz adeta aşık oluyorsunuz arabaya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
520i ve e180 ikisinide kullanmış ve 3 20d sahibi biri olarak tarafsız bir yorum yazmaya özen göstererek derimki e180 nin 520i den ne teknik ne konfor kesinlikle daha iyi olduğu bir nokta yok.. Görüntü konusunda zevkler ve renkler tartışılmaz.. Test sürüşü yakıt değerleri e180 18,8 lt 520i 13,9 lt ve bmw nin performansına mersedes yaklaşamaz.. Bazıları passat falan yazmış sanırım espiri yapmışlar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sadece şaka yaptığınızı düşünüyorum, Mercedes ve Bmw kullanmış birinin Bmw deme şansı kesinlikle yok! İdiia ediyorum ki Mercedesin 1.8 motoru Bmwnin 2.5 ltlik motoruna eşdeğer binin ve görün, ayrıca kalite ve konfor alanında da kendini kanıtlamış olduğu için Bmw diyenlerin karalama kampanyasından başka bir şey yapmadıkları aşikar oluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunun iddiası mı olur.. herşey açık ve ortada. yok 400 tork yok bilmem kaç hp...

E180 1.6cc 156 hp 250Nm tork
520i 1.6cc 170 hp 250Nm tork
0-100 km hızlanma ise.. Bmw yaklaşık 1sn daha iyi..

geriye kalan kişisel zevk. bunun cevabı da forumda yok!

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende forumun genç üylerindenim 1985 model Mercedes e260 ve 2004 model Bmw 530i kullanmış biri olarak mercedesi tercih ederim. model olarak arada uçurum var fakat aynı segment araçlar ve marka olarak degerlendirmek gerekirse bmw nin malzeme kalitesini hiç mi hiç begenmiyorum, süspansiyonları genelde daha sert oluyo yarışlardada sert süspensiyon kullanılıyo diyenler olabilir onlar türkiyenin bozuk yollarında gitmiyolar piste çıkmıyıcaksanız mercedes avantajlı durumda. (ki motortrend dergisinin düzenledigi World's Greatest Drag Race 3 de m6 e63 stationwagonun arkasında kalıyo buda ayrı bi konu)
iki aracında çok performanslı olucagını düşünmüyorum çünkü modellerinin en zayıf versiyonları performans istiyosanız segment düşürüp daha güçlü bişeyler yada fiyat konusunda limiti biraz daha arttırıp yine daha güçlü versiyonlarına bakmanızı öneririm. son olarak mercedes mercedestir digerleri araba diyerek sonlandırıyorum şimdiden hayırlı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
0-150 hızlanmasında bmw 6 saniye fark atıyor demekki motor olarak bmw baya bir önde

sanane5334

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yanıt vermediğim için çok özür dilerim bmw 520i'miz geldi foto koymayacağım forum nazarı denen bir şey var bir arkadaşım foruma koymuştu arabasının fotosunu 4 gün sonra kaza yapmıştı o yüzden çok korkuyoruz

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
her türlü mercedes :) Hem bir kere yıldıza rütbe sorulmaz ;)