Bluetooth kulaklık sorunu HUAWEİ MATE 10 Lite

Bu konuyu okuyanlar

kadir ergen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MERHABA ARKADAŞLAR
Telefonu alalı 1 ay oldu ama bluetooth kulaklık sorunu olduğunu bilmiyordum. Yazılımsal deniyor. Bu sorunu başka yaşayan arkadaşlar var mı?

Ov3rKiLL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun maalesef bendede var. Samsung Level U kulaklık ve jbl hoparlör ile bağlantı kurulduktan 15-20 saniye sonra bağlantı kopmadığı halde sanki bağlantı yokmuş gibi müzik telefonun hoparlöründen çalmaya başlıyor

İssss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de samsung u flex kulaklık ile oldu maalesef, internette biraz araştırdım birçok bluetooth cihazla birçok Huawei modelinin uyumsuzluk problemi varmış. Bunları pazarlama esnasında hiç dile getirmiyorlar tabii. bugün Huawei desteği aradım servise getirin ama her cihazla uyumlu değil telefonlarımız nihayetinde kendimize ait bir işlemci yapımız var gibi bir cevap aldım özetle. Kulaklık deneyebildiğim diğer tüm telefonlarla sorunsuz çalıştı, Huawei de her bluetooth ürünle uyumlu değiliz deyip sıyrılacak gibi görünüyor işin içinden... Aldığıma alacağıma pişman oldum Huawei Mate 10 Lite ı, ama suç bende dinlesene ataları... boşa dememişler ucuz etin suyu kara olur diye değil mi??!!!

İssss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün de arkdaşımın JBL bluetooth hoparlör üne bağlamaya çalıştım, u flex e en azından bağlanıyor sonra dağıtıyordu. Bu sefer hiç bağlanmadı...