Bluetooth kulaklık şarjını görme

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Arkadaşlar kulaklığımın şarjını görmek için googleplayden en çok indirilen 2 3 uygulamayı denedim ama göremedim.nasıl şarjı görebilirim?
kulaklık model: qcy q19

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
led olcak ledin yanıp sönme sayısı şarj durumu şarj olurken yanıp sönüyor dolunca düz yanar kullanırken yanıp söner full iken 3erli yanıp sönüyor yeşil,mavi olabilir bitince kırmızı yanıp söner sonunda küt kapanır...

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
led olcak ledin yanıp sönme sayısı şarj durumu şarj olurken yanıp sönüyor dolunca düz yanar kullanırken yanıp söner full iken 3erli yanıp sönüyor yeşil,mavi olabilir bitince kırmızı yanıp söner sonunda küt kapanır...
ben yüzde olarak sarjı görmek istiyorum. nekadar kaldı beni idare edermi vss.
googleplayde ki uygulamalar eskiden gösteriyormuş sanırımda güncellemeden sonra herkes 1 yıldız vermiş göstermiyor diye

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Bu programı denedin mi hiç CapTune
3q6ZjO.jpg

WQqv9q.jpg

şarj göstergesini göremedim maalesef

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
yüksek ihtimal denemişimdir ilk sıralarda ki bi uygulama bu

Aslın da ben de aynı dertten muzdariptim de Captune ile çözdüm.Sizin ürünün şarj bilgisini neden vermedi anlamadım.Bende kulak üstü JBL marka bluetooth kulaklık mevcut.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Aslın da ben de aynı dertten muzdariptim de Captune ile çözdüm.Sizin ürünün şarj bilgisini neden vermedi anlamadım.Bende kulak üstü JBL marka bluetooth kulaklık mevcut.
son attığın googleplay linkinde yorumda adam demiş qcy q19 göstermiyor diye sanırım kulaklıkta bu özellik yok :(
direkt qcy'ye mail atıp sorayım en iyisi

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
son attığın googleplay linkinde yorumda adam demiş qcy q19 göstermiyor diye sanırım kulaklıkta bu özellik yok :(
direkt qcy'ye mail atıp sorayım en iyisi

Aynen belki göstermiyor olabilir.Mantıklı mail atman en azından öğrenirsin.

Recepkdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
BatON adlı bir uygulama var play storda kulaklığın kalan şarjını gösteriyor

racooss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer bilgisayarda kullanıyorsan Windows 10 2004 güncellemesinden sonra yüzdelik olarak şarj görünüyor. Ben de yeni güncelledim. Baya hoşuma gitti.