bluetooth kulaklık pc de kotu ses veriyor

Bu konuyu okuyanlar

kayacihat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim teknosa preo my sound model bluetooth kulaklığım var.Telefonda kulaklık ile hiçbir promblemim yok ancak bilgisayara bağlayinca boguk ve bir tuhaf geliyor nasil bir ayar yapmam gerekir?ses bilgisayarda da netleşir mi?tesekkurler

Rigsby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam aynı sorun bendede vardı biraz uğraştım buldum problemi denetim masasından aygıtlara gidip kullandığın bluetooth aygıtına sağ tıklayıp özelliklere tıkla açılan pencereden hizmetlere tıkla mesela bende
Eller boşta telefon
Klavye fare vb için sürücüler
Ses Havuzu
Uzaktan Denetim vardı . Hepside işaretliydi sadece ses havuzunun işaretini bıraktım diğerlerini kaldırdım düzeldi. Sen de bir deneyebilirsin. Ayrıca tam anlatamamış olabilirim. Youtube linki de koyayım :

benekspor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üstteki videoyu ben yaptığımda toptan ses gitti. ama bi şekilde çözdüm. şöööyle anlatiyim;
jbl wave 300tws kullanıyorum, telefonda falan sıkıntı yoktu bilgisayar sesi sadece boğuk geliyordu..
denetim masasından aygıtlara gittin ya,
1670049001933.png
şu 2. olan hands-free AG audio çalıyor gözüküyordu bende. zaten tek sorun o. onu sağ tık yapıp disabled seç, eğer ikinci seçeneğin de çıkıyorsa headphones olarak onu set default yaparsan bütün sorun çözülüyor. umarım yardımcı olabilmişimdir..