Bluetooth kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Sesveenpardaks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar ben Bluetooth kulakiçi kulaklık alıcam fakat kararsız kaldım ilk önce kararsız kaldıklarıma bakın arkadaşlar
Xiaomi Bluetooth spor modeli (mini olan değil)
Dacom g06
Awei a885
Bu üç ürün den ses kalitesi ve genel olarak en iyisi hangisi kullananlar varmı
Maks bütçem 160 tl arkadaşlar bu fiyata kadar sizin önerebilceğiniz ürün varmı (boyundan asmalı olanlar hoşuma gitmiyor )

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
QCY Q29 gibi earpiece ister misin?

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Awei ak7 önerimdir. Yorumları iyi. Araştırma yaparken ben alacaktım fakat bütçemin altında kalması nedeniyle vazgeçtim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aliexpress'den alabilirsen Huawei AM61 kesinlikle bir bak derim.

Son düzenleme:

Sesveenpardaks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Awei ak7 önerimdir. Yorumları iyi. Araştırma yaparken ben alacaktım fakat bütçemin altında kalması nedeniyle vazgeçtim.

Aliexpress'den alabilirsen Huawei AM61 kesinlikle bir bak derim.
Hocam ürün iyide o tarz siteden almak istemiyorum mümkünse n11 hepsiburda gibi sitelerden alıcam o yüzden benim yazdıklarım nasıl bilginiz varmı o kulaklıkşarla

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Hocam ürün iyide o tarz siteden almak istemiyorum mümkünse n11 hepsiburda gibi sitelerden alıcam o yüzden benim yazdıklarım nasıl bilginiz varmı o kulaklıkşarla
O tarz site dediğin N11'den daha güvenilir. Kargo sürelerinden bahsediyorsan aradaki büyük fiyat farklarını göz ardı ediyor olmalısın. Saydıklarının arasından bluetooth kulaklık işini bilen Awei derim ben. Diğer markayı duymadım.

Sesveenpardaks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynen kargo süresinden dolayı birde ürünü servise gönderirsem çok uzun sürer o işlemler o yüzden dacom Xiaomi yerine awei a885 mi alıyım dersin o zaman dostum

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Vestel Desibel K550 öneririm. Yapısal olarak kulağa çok iyi oturuyor. Kafadan kaymıyor ve güzel ses veriyor.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Aynen kargo süresinden dolayı birde ürünü servise gönderirsem çok uzun sürer o işlemler o yüzden dacom Xiaomi yerine awei a885 mi alıyım dersin o zaman dostum
Xiaomi birçok işe el atıyor. Ama Awei çoğunlukla bluetooth kulaklık üretiyor ve adını da çokça duydum. Evet ben Awei diyorum.

YoungRookie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
jbl kullanıyorum 210 tl gibi birşey gayet makul herşeyi hakediyor model sorarsan jbl t450bt

kulakiçi olduğunu şimdi gördüm kb aliexpressten razer hammerhead de getirebilirsin 25 $ diye hatırlıyorum

Son düzenleme:

Sesveenpardaks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
jbl kullanıyorum 210 tl gibi birşey gayet makul herşeyi hakediyor model sorarsan jbl t450bt

kulakiçi olduğunu şimdi gördüm kb aliexpressten razer hammerhead de getirebilirsin 25 $ diye hatırlıyorum
Hocam kulaküstü bakmıyorum ben kulakiçi arıyorum teşekkürler

Aliexprrss ten istemiyorum hocam geç geliyor diye de o ürün iyimi dersin ses bakımından ?

Aliexprrss ten istemiyorum hocam geç geliyor diye birde Bluetooth lu lazım

Son düzenleme:

Sesveenpardaks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Aliexprrss ten istemiyorum hocam geç geliyor diye
Bak ben kullanıyorum, Babamda kullanıyor : BKZ Çok memnunuz.
tşmler hoca. Böyle istemiyorum benim sordugum ürünler tarzında istiyorum tasarım olarak

Reaksiyon puanı
84

tşmler hoca. Böyle istemiyorum benim sordugum ürünler tarzında istiyorum tasarım olarak
Anladım hocam ben hoşuna gider bütçenide zorlamaz diye attım, O kulaklıkları kullanmadığım için bilgi veremem maalesef inşallah birisi düzgün bilgiyi verir hayırlısıyla alır hayırlısıyla kullanırsın.

Sesveenpardaks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Anladım hocam ben hoşuna gider bütçenide zorlamaz diye attım, O kulaklıkları kullanmadığım için bilgi veremem maalesef inşallah birisi düzgün bilgiyi verir hayırlısıyla alır hayırlısıyla kullanırsın.
Allah razı olsun hocam sağolasın

Sesveenpardaks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Maalesef karar veremiyorum dacom g06 alıcam galiba

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Maalesef karar veremiyorum dacom g06 alıcam galiba
Araştırırken 31 Ocak'ta hepsiburada'da piyasa fiyatının yarısına stoklara giren bir kulaklık buldum. Amazon fiyatından bile ucuz. Bir araştır derim. Adı Backbeat 105. Umarım karar verebilirsin.

Sesveenpardaks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Araştırırken 31 Ocak'ta hepsiburada'da piyasa fiyatının yarısına stoklara giren bir kulaklık buldum. Amazon fiyatından bile ucuz. Bir araştır derim. Adı Backbeat 105. Umarım karar verebilirsin.
Arkada boyunlugu olmasa güzeldi boyunluk olmayan model arıyorum kardeş

yavuzcihanozyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ürün önerisi değil de güvenilir site arıyorsan, Ctcomm önerebilirim. Kaliteli ürünler satıyorlar, fiyatları da uygun.

Son mesajlar