Bluetooth Kulaklık(Hiç bilgim yok)

Bu konuyu okuyanlar

Elmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Son kulaklığımı da bozmuş olduğumdan ötürü yeni, sağlam bir kulaklık almak istiyorum fakat kulaklıklardan pek anlamıyorum. Telefonum iphone 8plus o yüzden bluetoothlu bir kulaklık önerisi istiyeceğim(telefonu şarj ederken de kullanabilmek için). Kafaüstü sevmiyorum, hazır blackfriday yaklaşıyorken indirimden de faydalanıp maksimum 300-350 liralık, spor yaparken kulağımdan düşmeyecek bir kulaklık bakıyorum. Bilgisi olanlar bilgilendirdiği takdirde çok memnun olurum. Teşekkürler

Elmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncel

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
892
Mdr xb70bt tam size göre, normalde 450 500 tl ama suan mediamarktta 300tl

Elmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mdr xb70bt tam size göre, normalde 450 500 tl ama suan mediamarktta 300tl

O modele bende baktım ama su geçirmez dememiş sony spor yaparken doğal olarak terliyicem ve o kadar para vermişken en azından yağmur yağarkende dinlemek ister insan :) yorumlarda da gördüğüm kadarıyla ses düzeyi kısıkmış sanırım açıksası korktum daha önce kullandınız mı acaba siz

Raekwon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi forumlar.
Telefonda kullanmak için bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum ama ohm konusu aklımı karıştırdı.
32 ohm bluetooth kulaklık alırsam kablolu kulaklıklarda ki gibi ses seviyesi düşük olur mu? Yoksa bluetooth kulaklıkta ohm'un böyle bir etkisi yok mu?

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Herkese iyi forumlar.
Telefonda kullanmak için bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum ama ohm konusu aklımı karıştırdı.
32 ohm bluetooth kulaklık alırsam kablolu kulaklıklarda ki gibi ses seviyesi düşük olur mu? Yoksa bluetooth kulaklıkta ohm'un böyle bir etkisi yok mu?
Ohm dediğiniz şey empedans değeridir. Yani kulaklığın ne kadar güçlü ses verebileceği ile ilgili bir kavramdır. Genellikle kulaklıklar 16ohm ve 32ohm oluyor. 32 ohm alırsanız 16 ohm değerine göre daha kaliteli ve yüksek ses alırsınız. Kablolu kulaklıktaki ses düşüklüğünün sebebi telefondaki düşük güçlü çıkış olabilir. Tabi bu modele göre değişen bir şey. Öncelikle bütçeniz belli ise öneri yapalım buradan sonra siz karar verin.

Reaksiyon puanı
892
O modele bende baktım ama su geçirmez dememiş sony spor yaparken doğal olarak terliyicem ve o kadar para vermişken en azından yağmur yağarkende dinlemek ister insan :) yorumlarda da gördüğüm kadarıyla ses düzeyi kısıkmış sanırım açıksası korktum daha önce kullandınız mı acaba siz
jblin spor kulaklıkları var 320 küsür tl ye hepsiburadada

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
xiaomi mi neckband aldım ben, onu bekliyorum daha denemedim ama güzel gibi. Ben de i8 plus kullanıyorum, sporda kullanmak için aldım

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Mpow flame’e göz at derim. Benim de kulaklıkla ilgili çok bilgim yok ama 120₺ ve IPX7 sertifikalı. Ses kalitesi mükemmel diyemem