Bluetooth kulaklığımla oyundan mikrofon kullanamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Danpple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben MacBook Pro cihazımdan CS:GO oynamaktayım. Apple ın yeni çıkarmış olduğu AirPods ürünü ile bluetooth bağlantısıyla kulaklık kullanıyorum. İki gündür sıkıntı yaşıyorum;
-Oyuna giriyorum ses bir dakika kadar geliyor,sonra kesiliyor gelmiyor. Konsola bakıyorum bir sürü kırmızı yazılı kod iniyor (pek anlamıyorum ne yalan söyliyeyim.)
-Mikrofon lobi de çalışıyor fakat oyunda bastığımda kısa süreli bir donma oluyor ve sesim takıma gitmiyor.
-Konsol da ses ile ilgili dosya çalışmadı gibi komutlar düşüyor

Kulaklıkların sarjı tam ken oluyor.
Bilgisayarın bluetooth bağlantısında da bir sıkıntı yok ,spotify da kusursuz çalışıyor.

Yardım ve önerilerinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2017-12-22 02.44.15.png
    Ekran Resmi 2017-12-22 02.44.15.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 754

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Normalde tanımaz tek bir donanım olarak algılıyor belki @Cyb3r_K1ng size yardımcı olabilir

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba arkadaşlar,
Ben MacBook Pro cihazımdan CS:GO oynamaktayım. Apple ın yeni çıkarmış olduğu AirPods ürünü ile bluetooth bağlantısıyla kulaklık kullanıyorum. İki gündür sıkıntı yaşıyorum;
-Oyuna giriyorum ses bir dakika kadar geliyor,sonra kesiliyor gelmiyor. Konsola bakıyorum bir sürü kırmızı yazılı kod iniyor (pek anlamıyorum ne yalan söyliyeyim.)
-Mikrofon lobi de çalışıyor fakat oyunda bastığımda kısa süreli bir donma oluyor ve sesim takıma gitmiyor.
-Konsol da ses ile ilgili dosya çalışmadı gibi komutlar düşüyor

Kulaklıkların sarjı tam ken oluyor.
Bilgisayarın bluetooth bağlantısında da bir sıkıntı yok ,spotify da kusursuz çalışıyor.

Yardım ve önerilerinizi bekliyorum

Merhaba;
Öncelikle ses ayarlarını kontrol edin. Daha sonra sorun devam eder ise Steam'den oyunu tamir edin. Olmaz ise aşağıdaki kodu konsol bölümüne yazın.

Kod:
voice_caster_enable "0"
voice_caster_scale "1"
voice_enable "1"
voice_forcemicrecord "1"
voice_mixer_boost "0"
voice_mixer_mute "0"
voice_mixer_volume "1.0"
voice_modenable "1"
voice_scale "1"
voice_system_enable "1"
voice_threshold "2000"