Bluetooth kulaklığı bilgisayar ile eşleştirme!!

Bu konuyu okuyanlar

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Jabra BT2035 kulaklık sahibiyim ve bunu bilgisayarım ile eşleştirmek istiyorum yani kulaklıktan dinlemek istiyorum, bilgisayarımda bluetooth mevcut cep telefonlarını falan görüyor ama bluetooth kulaklığı görmüyor ve eşleştiremiyorum, bluetooth'un tüm driverleri yüklü ve yeni güncelledim, lütfen yardım edermisiniz ?

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

koskoca sitede yardım eli uzatacak yokmu yaa :(

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
edr desteğinin olması lazım bilgisayarındaki bluetooth modülünün. Diğer bir konu ise bahsettiğin model de ise müzik dinleyemezsin desteği yok sadece telefon görüşmeleri için tasarlanmış bir cihaz :)

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
evet eşleşme modunda, yani açık ışığı yanıyo :)

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

verdiğiniz bilgi doğru ise boşuna uğraşıyorum demekki :) çok teşekkür ederim...
edr desteğinin olması lazım bilgisayarındaki bluetooth modülünün. Diğer bir konu ise bahsettiğin model de ise müzik dinleyemezsin desteği yok sadece telefon görüşmeleri için tasarlanmış bir cihaz :)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Genelinde şöyle alınır: Kulaklığı kapat ve kulağına tak. Ondan sonra açmak için tuşa basılı tut. İlk bip sesini duyacaksın bu süreçte elini tuştan çekme ve hala basılı tut ikinci bip sesini yani eşleşme sesini duyduktan sonra desteği olan istediğin cihazla eşleştirebilirsin...

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Jabra bendede vardı, basılı tutunca mavi ışığı sürekli yanacak o zaman eşleşme moduna geçmiş oluyor

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yaa vallahi oldu. ilk önce kapattım, sonra basılı tuttum ilk bip sesi geldi, basılı tutarak ikinci bip sesini bekledim ama gelmedi bu sefer, uzun uzun basılı tuttum :) yinede deniyeyim dedim bulup bulmadığını ve buldu :) süper ya çok sevindim, çook teşekkür ederim ''cgrszone'' büyüksün!!!
Genelinde şöyle alınır: Kulaklığı kapat ve kulağına tak. Ondan sonra açmak için tuşa basılı tut. İlk bip sesini duyacaksın bu süreçte elini tuştan çekme ve hala basılı tut ikinci bip sesini yani eşleşme sesini duyduktan sonra desteği olan istediğin cihazla eşleştirebilirsin...

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
yaa vallahi oldu. ilk önce kapattım, sonra basılı tuttum ilk bip sesi geldi, basılı tutarak ikinci bip sesini bekledim ama gelmedi bu sefer, uzun uzun basılı tuttum :) yinede deniyeyim dedim bulup bulmadığını ve buldu :) süper ya çok sevindim, çook teşekkür ederim ''cgrszone'' büyüksün!!!

Haydi geçmiş olsun :)

ayfarbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağol kardeş bende çok araştırdım kimse açık bilgi vermemiş

bilgin2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harbiden uzun süre bu shift delete üyeyim bir çok sorunumu halletti bu sorunu da halettik jabra senin hakından shiftdelete gelir oldu bu iş sağolun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm bende de aynı kulaklık var pc ye eşleşiyor ama ses gelmiyor ne yapmalıyım?

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
slm bende de aynı kulaklık var pc ye eşleşiyor ama ses gelmiyor ne yapmalıyım?

Bilgisayarından varsayılan ses çıkışını bluetooth kulaklık olarak ayarlaman gerekebilir. Bazen bilgisayar ile eşleştirsen bile sadece VOIP yazılımlarına bağlıyor bilgisayar. O yüzden varsayılan çıkış için ayarlaman gerekebilir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yardım lazım motorola H790 bluetooth kulakligi bilgisayar ile eslestirdim pc kulaklığı tanıdı buldu eşleşti ama kulaklıktan ne yapıysam ses gelmiyor se aygıtlarından tututun pc yönet komutundan herşeyi yaptım ama sesi getirememdim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende eşleştirdim ama iyi bir sonuç elde edemedim çevre aygıtı sürücüsü yüklenmiyor sorun giderici yi kullanıyorum hala düzelmiyo ne yapabilirim....

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Varsayılan ses çıkış aygıtı olarak tanımlamanız gerekebilir. Bir de kullanmak istediğiniz programın ses ayarlarında ses çıkışı olarak Bluetooth kulaklığı seçmeniz gerekebilir...

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
bende eşleştirdim ama iyi bir sonuç elde edemedim çevre aygıtı sürücüsü yüklenmiyor sorun giderici yi kullanıyorum hala düzelmiyo ne yapabilirim....
win 7 de malesef öyle bir sıkıntı var. birçok bluetooth kulaklık çevre aygıtı gibi tanıtılıyor ve sürücü sıkıntısı yaşanıyor. internette araştırırsan birtakım çözümler mevcut.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(arkadaşlar android telefonumdaki müziği bilgisayarımda çalamıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim acil yardım pls

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar beats s505 bluetooth kulaklık var başka pc de arkadaş eşleştirdi fakat ben eşleştiremiyorum? Neden?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, benim bilgisayarım ile kulaklığım eşleşt ama bağlan dediğimde baglandı diye bir yazı görmüyorum... acaba müzik, video vs. açınca mı bağlanacak? onu denemedim, akşam denerim evde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Merhaba ;

Elimde Bir Adet Plantronics Discovery 975 Var Ben Bunu Pc İle Eşleştirmek İstiyorum Yardımcı Olabilecek Varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benkulaklıga nasıl şarkı yüklenir diyorum sizin gösterdiginize bakın hele:mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben bılgısayardan 2 yada 3 tane bulutut kulaklıga muzık vermek ıstıyorum bu mumkunmudur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:dil:benim vodofon 858 cep telefonuma ttec bulutut kulaklık bağlanamıyorum yani eşleşmiyor lutfen yardımcı olurmusunuz teşekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende beat s450 mevcut bilgisayarımla eşleştırmek ıstıyorum ama görmüyo bilgisayarımda bluetooth mevcut yaardım edersenız sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende uzun zamandır jabra bt2046 kulaklığımı bilgisayarımla eşleştirmek istiyor ama bir türlü başarılı olamıyordum. Sizin tavsiyeleriniz ve gösterdiğiniz adımları uygulayarak kulaklığımı bilgisayara tanıtabildim :) Skype'taki ses ayarlarında bluetooth kulaklığı seçtim ve sonuç; sesi kulaklıktan alabiliyorum :) Yaşasın, iyi ki varsınız :) Yardımını esirgemeyen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah razı olsun. Uzun bir aramadan sonra yıllar önce verdiğiniz cevaplarla bugünü kurtardınız... İyiki varsınız...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:gençler elimde nokia nın bh 214 blt kulaklığı var eşleşmesini yaptım ama sesi kulaklığa vermiyor sesdenetim araçları listesinde sadece haparlör seçeneği var yardımcı olacak varmı