Bluetooth kulaklığı bilgisayar ile eşleştirme!!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bişey sorucam ben simdi kulaklıgı acıyorum bağlantı sesı geliyo baslat sonta agıt ve yazılar aygıt ekle dıyorum kulaklıgımı bı turlu gormuyor wındows 2007 pc kullanıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yıllar önceki cevapla eşleştirdim, teşekkürler. Bluetooth kulaklığı eşleştiremeyen arkadaşlara, denetim masası ses devredışı bırakın bluetooth kulaklığı ancak o zaman görüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar elimde beatspill hoparlör var ses bombası gibi bunu bilgisayarımla eşleştiremiyorum bluetooth la bulmuyor pc cihazı bilgisi olan varsa size zahmet yardımcı olabilir misiniz

J

jabra

SDN Okuru
jabra blht kulaklıkta müzik dinlenir
NOKİA 6300 MARKALI TELEFONU EŞLEŞTİRİN VE TLF A MÜZİK İNDİRİN İNANINKİ TELEFONUN TUŞ SESİNİ DAHİ DUYACAKKSINIZ

mios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bluetooth kulaklıkla bilgisayar arasında eşleştirmeyi yapabilenler hala ses duymuyorsa ki duymaması lazım denetim masasından ses simgesi açıp bluetooth kulaklığı varsayılan yapması gerekiyor. ozaman kulaklıktan ses gelir.

Yun'As

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HV800 kulaklığı eşleştirdim aygıtlarda kulaklığı görmesine rağmen ses ayarlarında çıkmıyor. varsayılan olarak atamak istiyorum ama gözükmüyor. varsayılan olan hoparlörü kaldırdım gene gözükmüyor yardım lütfen

06bozkurtum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba gençler bende bluedio turbine 4.1 kulaklık var ve pc dede usb bower diye buluetooth var ben bunu pc ye bağladım pc de kulaklığı gördü ancak eşleştir filan demeden bağlandı ancak ses iletimi olmadı,ses ayrlarından kulaklığı seçmeme rağmen yine ses gelmedi,acaba bu bluetooth sadece veri aktarımı yapıyor onuda anlamadım bu konuda özellikle bluedio kulaklık kullananlar varsa yardımcı olabilirmi birde eğer uyumsuz ise ses iletimi yapabilen usb bluetooh önerebilirmisiniz..teşekkürler.

ender gönen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam 2 gün önce philips 7250 bt kulaklık aldım kulaklık tele bağlanıyor hiç bir sorun yok ilk aldığım gün pc ye bağlayabildim fakat ondan sonra bir türlü bağlanmadı. bt görüyor fakat ses gelmiyor. varsayılan yapıyorum ama yinede ses vermiyor sebebini bilen varsa lütfen cvp
--- Gönderi Güncellendi ---
selam 2 gün önce philips 7250 bt kulaklık aldım kulaklık tele bağlanıyor hiç bir sorun yok ilk aldığım gün pc ye bağlayabildim fakat ondan sonra bir türlü bağlanmadı. bt görüyor fakat ses gelmiyor. varsayılan yapıyorum ama yinede ses vermiyor sebebini bilen varsa lütfen cvp

BadRedRock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilgiye ve yardıma ihtiyacı olan ve yardımcı olan herkese selamlar. bir kaç gündür wf-1000x sony bluetooth kulaklığı notbooka bağlayamamanın endişesini yaşıyordum neyse ki burdan yorumlara bakarak hallettim shift delete ve yardımı dokunan herkese teşekkürler.

malibu1978

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kulaklık eşleşmesi yaptım fakat görüntü önden giderken ses geride kalıyor neden yapabilir.
--- Gönderi Güncellendi ---
arkadaşlar kulaklık eşleşmesi yaptım fakat görüntü önden giderken ses geriden geliyor neden olabilir.

muhammedakif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,

JBL GO Bluetooth Hoparlör aldım. Iphone ile sorunsuz bir şekilde bağlandım ve kullanabiliyorum. Ancak Laptop üzerinden bluetooth ile bağlantıda sıkıntı yaşıyorum. Bağlanma sorununu Bluetooth driverini yükleyerek çözdüm. Fakat bu sefer de varsayılan aygıt olarak seçili olmasına rağmen ses gelmiyor JBL GO'dan. Bu sorunun çözümü hakkında bir fikriniz var mı?

Teşekkürler şimdiden.

NikeFootball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bugün Jabra Halo Free marka bluetooth kulaklık aldım ama sonradan jeton düştü masaüstü bilgisayara nasıl aktarabilirim sesi. Hangi bluetooth cihazını almam lazım PC'de ki sesi alabilmem için.

enesskarrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bluetooth kulalklığım cihaz ile eşleşmede iki ayrı cihaz olarak görünüyor birini bağlasam diğeri boşta kalıyor aynı anda iki kulaklıktan müzik dinleyemiyorum iki kulaklıktan kastım sağ ve sol kulaklık tek cihaz yani yardımcı olursanızn sevinirim

TLN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genelinde şöyle alınır: Kulaklığı kapat ve kulağına tak. Ondan sonra açmak için tuşa basılı tut. İlk bip sesini duyacaksın bu süreçte elini tuştan çekme ve hala basılı tut ikinci bip sesini yani eşleşme sesini duyduktan sonra desteği olan istediğin cihazla eşleştirebilirsin...
Aga varya sana 75 TL'lik Steam hesabi vercem 600 LİRALIK KULAKLLIGI BAĞLAYAMADIM SAYENDE YAPTIM HELAL BE AGA