Bluetooth kulaklığı bilgisayar ile eşleştirme!!

Jabra BT2035 kulaklık sahibiyim ve bunu bilgisayarım ile eşleştirmek istiyorum yani kulaklıktan dinlemek istiyorum, bilgisayarımda bluetooth mevcut cep telefonlarını falan görüyor ama bluetooth kulaklığı görmüyor ve eşleştiremiyorum, bluetooth'un tüm driverleri yüklü ve yeni güncelledim, lütfen yardım edermisiniz ?

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

koskoca sitede yardım eli uzatacak yokmu yaa :(

edr desteğinin olması lazım bilgisayarındaki bluetooth modülünün. Diğer bir konu ise bahsettiğin model de ise müzik dinleyemezsin desteği yok sadece telefon görüşmeleri için tasarlanmış bir cihaz :)

evet eşleşme modunda, yani açık ışığı yanıyo :)

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

verdiğiniz bilgi doğru ise boşuna uğraşıyorum demekki :) çok teşekkür ederim...
edr desteğinin olması lazım bilgisayarındaki bluetooth modülünün. Diğer bir konu ise bahsettiğin model de ise müzik dinleyemezsin desteği yok sadece telefon görüşmeleri için tasarlanmış bir cihaz :)

Genelinde şöyle alınır: Kulaklığı kapat ve kulağına tak. Ondan sonra açmak için tuşa basılı tut. İlk bip sesini duyacaksın bu süreçte elini tuştan çekme ve hala basılı tut ikinci bip sesini yani eşleşme sesini duyduktan sonra desteği olan istediğin cihazla eşleştirebilirsin...

Jabra bendede vardı, basılı tutunca mavi ışığı sürekli yanacak o zaman eşleşme moduna geçmiş oluyor

yaa vallahi oldu. ilk önce kapattım, sonra basılı tuttum ilk bip sesi geldi, basılı tutarak ikinci bip sesini bekledim ama gelmedi bu sefer, uzun uzun basılı tuttum :) yinede deniyeyim dedim bulup bulmadığını ve buldu :) süper ya çok sevindim, çook teşekkür ederim ''cgrszone'' büyüksün!!!
Genelinde şöyle alınır: Kulaklığı kapat ve kulağına tak. Ondan sonra açmak için tuşa basılı tut. İlk bip sesini duyacaksın bu süreçte elini tuştan çekme ve hala basılı tut ikinci bip sesini yani eşleşme sesini duyduktan sonra desteği olan istediğin cihazla eşleştirebilirsin...

yaa vallahi oldu. ilk önce kapattım, sonra basılı tuttum ilk bip sesi geldi, basılı tutarak ikinci bip sesini bekledim ama gelmedi bu sefer, uzun uzun basılı tuttum :) yinede deniyeyim dedim bulup bulmadığını ve buldu :) süper ya çok sevindim, çook teşekkür ederim ''cgrszone'' büyüksün!!!
Haydi geçmiş olsun :)

Harbiden uzun süre bu shift delete üyeyim bir çok sorunumu halletti bu sorunu da halettik jabra senin hakından shiftdelete gelir oldu bu iş sağolun

slm bende de aynı kulaklık var pc ye eşleşiyor ama ses gelmiyor ne yapmalıyım?
Bilgisayarından varsayılan ses çıkışını bluetooth kulaklık olarak ayarlaman gerekebilir. Bazen bilgisayar ile eşleştirsen bile sadece VOIP yazılımlarına bağlıyor bilgisayar. O yüzden varsayılan çıkış için ayarlaman gerekebilir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yardım lazım motorola H790 bluetooth kulakligi bilgisayar ile eslestirdim pc kulaklığı tanıdı buldu eşleşti ama kulaklıktan ne yapıysam ses gelmiyor se aygıtlarından tututun pc yönet komutundan herşeyi yaptım ama sesi getirememdim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende eşleştirdim ama iyi bir sonuç elde edemedim çevre aygıtı sürücüsü yüklenmiyor sorun giderici yi kullanıyorum hala düzelmiyo ne yapabilirim....

Varsayılan ses çıkış aygıtı olarak tanımlamanız gerekebilir. Bir de kullanmak istediğiniz programın ses ayarlarında ses çıkışı olarak Bluetooth kulaklığı seçmeniz gerekebilir...

tambjk

Profesör
bende eşleştirdim ama iyi bir sonuç elde edemedim çevre aygıtı sürücüsü yüklenmiyor sorun giderici yi kullanıyorum hala düzelmiyo ne yapabilirim....
win 7 de malesef öyle bir sıkıntı var. birçok bluetooth kulaklık çevre aygıtı gibi tanıtılıyor ve sürücü sıkıntısı yaşanıyor. internette araştırırsan birtakım çözümler mevcut.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(arkadaşlar android telefonumdaki müziği bilgisayarımda çalamıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim acil yardım pls

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar beats s505 bluetooth kulaklık var başka pc de arkadaş eşleştirdi fakat ben eşleştiremiyorum? Neden?

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:3)

stat counter