Bluetooth dosya transferi yöneticisi [Java]

Bu konuyu okuyanlar

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
post473941233679065wm1.jpg

Java tabanlı bu uygulama bluetooth üzerinden dosya transferi işlemlerini hızlı ve kolay bir arayüzle gerçekleştiriyor.

Barındırdığı kısayollar ve görselliği ile güzel bir alternatif olabilecek bu program java destekli tüm cihazlarda çalışabilmektedir.

http://rapidshare.com/files/193803854/BlueFTP.rar

MEHcker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş gerçekten harika bir uygulama teşekkür ederim telefonum sony ericsson w810i böyle bir dosya menejeri arıyodum hem görsellik olarakta süper ama 16 tane dil desteği var türkçede bunların içinde olsaydı süper olurdu yanii

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Kardeş gerçekten harika bir uygulama teşekkür ederim telefonum sony ericsson w810i böyle bir dosya menejeri arıyodum hem görsellik olarakta süper ama 16 tane dil desteği var türkçede bunların içinde olsaydı süper olurdu yanii

Arkadaşım yakın zamanda kendi Türkçeleştirme çalışmalarıma yer vereceğim sitede. Bunu da listeye dahil edelim senin için.
İşine yaramasına sevindim.

MEHcker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım yakın zamanda kendi Türkçeleştirme çalışmalarıma yer vereceğim sitede. Bunu da listeye dahil edelim senin için.
İşine yaramasına sevindim.

Tamam kardeş bekleyecem türkçe yapmanı bu arada türkçe yapmak için hangi programı kullanıyorsun.Bari bende uğraşayım;)

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
alabula süpersin paylaşımlarını çok beğeniyorum ;)

Teşekkür ederim arkadaşım:happy:

Cepte Türkçeleştirme için sisboom programını kullanıyorum. Boş olduğum zamanlarda Türkçeleştirme işlemini her ortamda yapabiliyorum bu sayede. zntx de bir alternatif olabilir tabi.

MEHcker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim arkadaşım:happy:

Cepte Türkçeleştirme için sisboom programını kullanıyorum. Boş olduğum zamanlarda Türkçeleştirme işlemini her ortamda yapabiliyorum bu sayede. zntx de bir alternatif olabilir tabi.

programları türkçeleştiriyorum ama hiç cep telefon programlarını türkçeleştirmeyi düşünmemiştim.biraz uğraşıp yaparım teşekkür dostum..

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
programları türkçeleştiriyorum ama hiç cep telefon programlarını türkçeleştirmeyi düşünmemiştim.biraz uğraşıp yaparım teşekkür dostum..

Aslında symbianlı bir cihazın varsa bu işlem çok kolay ve keyifli bir hal alabiliyor. Ancak bilgisayarda çok daha kolay ve hızlı oluyor tabi ki.

cesurtarih

Asistan
Reaksiyon puanı
1

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
samsung u700 kullanıyorum program çalışmadı. bilgilendirirseniz sevinirim.

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
samsung u700 kullanıyorum program çalışmadı. bilgilendirirseniz sevinirim.

Program birçok java destekli cihazda test edildi ve çalışıyor. Nokia'nın tüm java destekli modelleri ve bir kaç Sony Ericsson cihazda bizzat denedim. Samsung E200 ve Samsung D880 modellerinde de yine denedim. Sorunsuz çalıştı. U700 desteklemiyor ya da kurulum işlemini gerçekleştiremedin.

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
bluetooth ile cepten mesajlaşma nasıl oluyor bilen?

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
bluetooth ile cepten mesajlaşma nasıl oluyor bilen?

Arkadaşım iki cihazda da aynı program kullanılırsa msn gibi yazışırsın 10 - 15 metrekarelik alan içersinde ama programsız da not göndererek yazışabilirsin. Genelde çok kullanılan yöntem de bu. Ancak not gönderimi işlemi Samsunglarda bazen anlamsız karakterler şeklinde sorun yaratabiliyor.