Bluestacks Yükleniyor Sorunu Nasıl Çözülür ? [Anlatım]

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
bluestacks-loading.png

Sürekli burda takılı kalıyor. varmı yardımcı olacak

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bende ilk denemede aynı hatayı aldım fakat kaldırıp yeniden kurduğumda düzeldi.

Programı kapat. Sistem tepsisindeki kısayıolundan da "Quit" diyerek çıkış yap. Windows Görev Yöneticisinden "HD-Agent" ve "HD-LogrotatorService" işlemlerini sonlandır. Buradan revo unistaller programını indirip kur. Programı açtıktan sonra sistemindeki programlarını tarayacak. Biraz bekledikten sonra BlueStacks ikonunu seçip üstten kaldır butonua tıkla. BlueStacks ile ilgili dosyaları seçip kaldırma işlemini tamamla. Bilgisayarı yeniden başlatıp BlueStacks'i tekrar kur.

Eğer olmazsa:

Yine programı tamamen kapat. C:\ProgramData dizinie girip "BlueStacks" klasörünün üzerin sağ-tık > Özellikler > gelen pencerede üstten "Güvenlik" sekmesine geç > "Grup ya da Kullanıcı Adları" altındaki bölümden kendi Windows kullanıcı adını seç > hemen o bölümün altındaki "Düzenle" butonuna tıkla > yeni gelen pencereden tekrar Windows kullanıcı adını seç > alttan "Tam Denetim" kutusunu işaretleyip uygula-tamam diyerek pencereleri kapat. Aynı işlemleri "BlueStacksSetup" klasörü için de yaptıktan sonra bilgisayarı yeni başlat.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Bende ilk denemede aynı hatayı aldım fakat kaldırıp yeniden kurduğumda düzeldi.

Programı kapat. Sistem tepsisindeki kısayıolundan da "Quit" diyerek çıkış yap. Windows Görev Yöneticisinden "HD-Agent" ve "HD-LogrotatorService" işlemlerini sonlandır. Buradan revo unistaller programını indirip kur. Programı açtıktan sonra sistemindeki programlarını tarayacak. Biraz bekledikten sonra BlueStacks ikonunu seçip üstten kaldır butonua tıkla. BlueStacks ile ilgili dosyaları seçip kaldırma işlemini tamamla. Bilgisayarı yeniden başlatıp BlueStacks'i tekrar kur.

Eğer olmazsa:

Yine programı tamamen kapat. C:\ProgramData dizinie girip "BlueStacks" klasörünün üzerin sağ-tık > Özellikler > gelen pencerede üstten "Güvenlik" sekmesine geç > "Grup ya da Kullanıcı Adları" altındaki bölümden kendi Windows kullanıcı adını seç > hemen o bölümün altındaki "Düzenle" butonuna tıkla > yeni gelen pencereden tekrar Windows kullanıcı adını seç > alttan "Tam Denetim" kutusunu işaretleyip uygula-tamam diyerek pencereleri kapat. Aynı işlemleri "BlueStacksSetup" klasörü için de yaptıktan sonra bilgisayarı yeni başlat.
winat9 çalışıyormu bunda?

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
winat9 çalışıyormu bunda?

Maalesef çalışmıyor. Varsayılan cihaz ile ülke uyumsuzluğu var ve Bluestacks içinde cihaz değiştirmekle ilgili bir ayar yok. Bu yüzden de uygulamayı yükleyemiyorsun.

Edit: Buradan apk olarak indirip çift tıklayarak uygulamayı kullanabilirsin.

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Programı kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmadan direkt açmış olabilirsin...
Ram belleğin dolduğu için açılamaz o program görev yöneticisinden her şeyi kapatıp aç programı :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Winat9 için boşuna uğraşmayın bluestacks ile.
Ya reklam gelmiyor ya parayı göndermiyorlar :)

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Çoğumuz Bluestacks programını biliriz. Bilgisayarda "apk" uygulamaları yükleyip kullanmamızı sağlar. Uygulamayı yüklerken, yükleniyor ekranında sorun yaşayanlar için bir çözüm buldum.

Eğer bu ekranda takılıyorsanız,

images

ve uygulamayı yükleyemiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit.
Uygulamayı vereceğim linkten indirip kurun ve yönetici olarak çalıştırın işte bu kadar :)
Alıntı değildir deneyerek sorunu çözdüm inşaAllah sizde de işe yarar :)

Buradan İndirin

Ve artık uygulamayı sorunsuzca kullanabilirsiniz :)

bluestack-app-player-beta-one-homescreen.jpg

Not: Program kurulurken son aşamalar biraz zaman alabilir iptal etmeyiniz.

Edit: Bilgisayarınızda Net.FrameWork 2.0 ve üzeri yüklü olması gerekli, sorun buradan kaynaklanıyormuş.

Deneyenler yorum yaparsa bizi aydınlatırlar iyi olur :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
whatsapp ı seçiyorum bağlantı ile hata veren birşeyler diyor

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
sadece bununla çözülmeyenleri de var aynı sorun ama çözümü farklı

onun içinde bluestacks yükeldikten sonra program ekle/kaldır dan sadece bluestacks app player i kaldırıp tekrar kurunca çözülüyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şifre değişmiş yeni şifre nedir.?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Burda ve diğer forumlarda yazan tüm önerileri denedim olmamıştı.Senin yazdığını denedim ve sorun çözüldü.Allah razı olsun :)

oknöztrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben önerileri denedim fakat sorun haala devam etmekte... :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
OFF Bi türlü olmuyor Yükleniyor... daha dolma işlemi olmuyor 2-saat bekledim yinede cevap yok sildim 5-10 kere yükledim ama olmuyor yardım eden varmı ?. PM.!.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
bu program ne işe yarıyor bilgi verirmisiniz

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Apk uzantılı dosyaları bilgisayarda kullanmanızı sağlar binevi bilgisayardan android kullanmak...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de aynı sorun vardı app player i kaldırdım sadece onu öbürünü kaldırmadım ondan sonra bi daha yükledim oldu arkadaşlar.