Bluestacks ile klavyeden nasıl oyun oynanır

Bu konuyu okuyanlar

nereloyka13

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bluestacks programı ile klavyeyle oyun oynamak istiyorum nasıl yapabilirim bidse son sürümde apk attığım dosya hangi dosya :D

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bluestacks programı ile klavyeyle oyun oynamak istiyorum nasıl yapabilirim bidse son sürümde apk attığım dosya hangi dosya :D

Aurora diye bir program var onunla mapping olusturuyor. .cfg olarak kaydediyorsun. Youtube da arat yapilis videosu var.. Real drift oyununu ayarladim. Super sariyor..

nereloyka13

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bide asphalt 8 para hileli apk indirdim ama data dosyasını nereye atacağım

kyo1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş Godzilla Diye Bir Oyun Var Onun İçin Klavyeyle Oynuycamda Nasıl Yapabilirim ? AURORA İndir demişsiniz Link Atarmısın ?

Marcouluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşler aurora indirmeye çalıştım artık çalışmmıyor baska bir program yokmu bende klavyeden oynamak istiyorum (bluestacks) baska bi yontem yokmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bluestacks de uygulamaya girince alt+m basın ordan klavye ayarlarını istediğiniz gibi yapın her uygulama için farklı ayarlar yapılır

blgkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başka bi çözüm önerisinde bulunucak yok mu çok sıkıntılı bi durum klavyeyle oynamak istiyorum ben de oyunları bluestacks'de

blgkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bluestacks'in son sürümü artık klavye ayarlanmasını kendisi destekliyor o yüzde alternatif uygulamalara gerek kalmadı

sendoma

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;TtX_-PIGrSw]https://www.youtube.com/watch?v=TtX_-PIGrSw[/video]

Son mesajlar