Bloody A60 Hakkında Sorum Var

Bu konuyu okuyanlar

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Arkadaşlar ben zamanında bu mouseyi almıştım nedeni ise tek renk olup renk değiştirebiliyordu aşırı hoşuma gitmişti. Yani arkadaşım bana resim vs. atmıştı öyle. Gittim aldım ama bende o seçenekler yoktu sadece rainbow yani tüm renkli duruyordu ayarlarına gittim aradım taradım yoktu bu yüzden iade ettim ve A90 aldım ama millet rengini falan değiştirebiliyor bende o mouseyi çok seviyorum. Sorum ise şu bu mousenin rengi nasıl değişiyor? Ya da değişiyor mu ?

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
değişir tabi driver yükledin mi?
Hocam tabi ki yüklemiştim ve zaten mouselerde renk ayarı burda yapılıyordu ama şu seçeneklerin hiçbiri yoktu onda. 3 tane vardı 3'ündede işte nefes alma modu vs. idi

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    184.3 KB · Görüntüleme: 596

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
hocam bilmiyorum ama sana fiyatıda uygun profesyonel oyuncu mouseu kalitesinde bi mouse öneriyim: gamepower bane 1000hz ve 2500dpi rgb ve driveri var.
100tllik isede gamepower ursa rgb
ikisinide denedim efsane mouselar
hz değeri 500 yazsa bile driverdan 1000e ayarlayabiliyorsun sana 500 geliyor

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
hocam bilmiyorum ama sana fiyatıda uygun profesyonel oyuncu mouseu kalitesinde bi mouse öneriyim: gamepower bane 1000hz ve 2500dpi rgb ve driveri var.
100tllik isede gamepower ursa rgb
ikisinide denedim efsane mouselar
hz değeri 500 yazsa bile driverdan 1000e ayarlayabiliyorsun sana 500 geliyor
Yok hocam A60'ı istememin sebebi IşIklı MıŞIkLı olması. bunlarda çok renk alanı yok ama A60'da dolu. O kadar fiyat veriyoruz görünümü güzel bir şey olsun :D.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
hocam ışık için mouse alınır mı ya :D
O kadar para veriyorum bir zahmet görünümü gözüme güzel gelsin :D. Kişiliğe bağlı ben RGB olayını çok seviyorum tabi Razer'a vs. vermem para için. Hem öyle demeyin Bloody bence aşırı kaliteli marka.

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
O kadar para veriyorum bir zahmet görünümü gözüme güzel gelsin :D. Kişiliğe bağlı ben RGB olayını çok seviyorum tabi Razer'a vs. vermem para için. Hem öyle demeyin Bloody bence aşırı kaliteli marka.
doğrudur. ben önce tasarıma sonra hz ve dpi a sonrada rgbye bakıyorum