Blogunuzu tanıtın!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Sağlıklı Hayat %100 özgün yazılar ile minimum 2 günde bir yazı yayınlamaya çalışarak Sağlık üzerine kurmuş olduğum portalımı güncel tutmaya çalışıyorum.

Günümüz itibari 15 kategori bulunmakta ve 162 tane yazı yer almaktadır. (Bazıları 1500 kelime üstü, bazıları 300-400 kelime, konu içeriğine göre değişiyor.) Ve en az 2019'a kadar yazı sayısını 300-400 rakamlarına çıkarmayı hedefliyorum.

Yorum ve eleştirilerinizi söyleyebilirseniz sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Özel eğitim ve sınıf öğretmeniyim. Tecrübelerimihttps://surup.net te yazıyorum. Üstadlar göz atıp eksiklerimi söylerseniz sevinirim.
Sayfanız gayet güzel, domain isminiz de çok güzel. Başarılar dilerim.

Son düzenleme:
2017 yılında başladığım bloggerlik macerama bir süre bazı nedenlerden dolayı ara vermiştim. Şimdi ise nacizane serüvenime sahip olduğum sitem ile devam etmek için tekrar bir karar aldım. Sitede şu an toplam üç yazı bulunmakta, günde bir tane yazı paylaşmayı planlıyorum. Fakat gösterilen rabete ve alacağım desteğe göre günde iki belkide üç yazıda paylaşabilirim. Blogumun konusu kişisellik üzerine kurulu, biraz daha açmak gerekirse kişisel gelişim ve süreçlerini konu alıyor. Sizde blogumda bir yer edinmek yazdıklarımı okuyup hissetmek isterseniz eğer; Umut Yazgan şu adrese hepinizi bekliyor olacağım... Esen kalın dostlar.

Evet bundan önce çok yazı yazan biriyim. Sitenizde yazı yazacak bir mevkide olduğumu düşünüyorum. Sitenize baktım. Gerçekten ilgi çekici. Yazar listesine ekleyebilirsiniz.

stat counter