Blog Sitesi Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Ayselguclu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
kurguugu.PNG

Arkadaşlar merhabalar sizlere bir blog tavsiyesinde bulunacağım.

Blogun Hakkında

Konu içerikleri oldukça kaliteli yazılmış ve bilgiye sizi rahat bir şekilde ulaştırabiliyor.
Teması sade olduğu için hiçbir şekilde göz yormuyor.
Tarih, teknoloji, sanat, bilim, internet, ilginç bilgiler, en yeni spor haberleri ve daha bir sürü konuyu ele alan bir blog sitesidir.
Her gün paylaşım yapılmaktadır.
Site Adresi : KURGU GÜCÜ burasıdır. Kesinlikle tavsiye ederim. Bir girin konuları inceleyin zaten kaliteli bir site olduğunu anlayacaksınız. İçerikler gerçekten kaliteli.​

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bir sorum var. Neden Türkçe karakterli domain seçtiniz? :)
Bu şekilde bazı sorunlar yaşanabileceğini duymuştum.

Ayselguclu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bir sorum var. Neden Türkçe karakterli domain seçtiniz? :)
Bu şekilde bazı sorunlar yaşanabileceğini duymuştum.

ben bu adresi bir arkadaşımdan aldım pek site işlerinden anlımıyorum sadece yazmayı severim :) Arkadaşın yardımıyla açtım ve hazırda daha önceden aldığı ama kullanmadığı domaini bana verdi bende hiç yoktan iyidir dedim aldım ücretsiz geldi diye :)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Hayırlısı olsun siteniz, başarılar dilerim.

Reaksiyon puanı
119
tema daha ilgi çekici olabilir, ben beğenmedim açıkcası onun dışında konular güzel başarılar..

Ayselguclu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
tema daha ilgi çekici olabilir, ben beğenmedim açıkcası onun dışında konular güzel başarılar..
Sade olması açısında bu temayı seçtik, ne tür bir tema olmasını önerirsiniz mesela nasıl olabilir ? şu şöyle olsa diyebileceğin bir yer söyleyebilir misiniz ?

Reaksiyon puanı
119
Sade olması açısında bu temayı seçtik, ne tür bir tema olmasını önerirsiniz mesela nasıl olabilir ? şu şöyle olsa diyebileceğin bir yer söyleyebilir misiniz ?

Anasayfadaki sağ ve sol bölümlerdeki şeylerin kalkması yeridir anasayfa daha çok yeni yazdığınız manşet yapabilirsiniz kaliteli resimler vb.şeylerle

Ayselguclu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Örneğin şuan blog arşivi kısmını kısalttım ve mail ile takip kısmını aşağıya aldım. Popüler yayınlardaki yazıları kaldırdım

Ayselguclu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Yeniliklerimiz tam hızıyla devam etmektedir. Yeni düzenlemeler ufak tefek yapılmaya devam ediliyor.
Yeni.PNG

Ayselguclu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sitemizde güncel değişiklikler olmaya devam etmektedir. Sitemi inceleyip fikirlerinizi bildirirseniz daha iyi sonuçlar elde edebileceğimizi düşünüyorum.

Dyrroth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tasarım değiştirmişsiniz sanırım gayet hoş bir site olmuş.