Blog sitem üzerinden para kazanmak

Bu konuyu okuyanlar

ilsanker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Benim üzerinden para kazanabileceğim bir blog sitesi fikrim vardı. Sitede belirli periyotlarla teknik bilgiler yer alacak. Paylaştığım en son en güncel yazıyı sadece ücret ödeyerek üye olanlar görebilecek. Geçmiş bilgiler ise herkese açık olacak. Yani sayfamın ziyaretçileri tüm geçmiş arşivi görebilirken, üyeler en son bilgileri görebilecek. Öncelikle bunun için bir ödeme sistemi gerekiyor. O sistemden kart bilgilerini girerek yıllık üyelik ücretini ödeyenler, direkt güncel yayınlanan blog paylaşımını görebilecek. Bunun dışında üye olanların ayrı üye olmayanların da ulaşabileceğini iki ayrı e-mail list olacak. Benim böyle bir fikrim var. Böyle bir şey mümkün mü yani istediğim özelliklerde bir blog açabilmek, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

Reaksiyon puanı
15
tabikide böyle bi site açabilirsiniz ama ilk zamanlarinda kolay para kazanamasiniz ama bunu geçelim boyle bir bloggeriniz olmasi için temaniz olmasi lazim ve boyle temayida googlede bedava bulamasin parayla almaniz lazim oyle bi temada sayili vardir.;)

ilsanker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabikide böyle bi site açabilirsiniz ama ilk zamanlarinda kolay para kazanamasiniz ama bunu geçelim boyle bir bloggeriniz olmasi için temaniz olmasi lazim ve boyle temayida googlede bedava bulamasin parayla almaniz lazim oyle bi temada sayili vardir.;)
Basit bir temaya sahip, içeriğin ön planda olduğu bir blog düşünüyorum. Sadece merak ettiğim, sitenin bahsettiğim şekilde teknik altyapıya sahip olup olamayacağıydı. Yani ödeme sistemi+buna bağlı üyelik. Teşekkürler..