Bless Online Mayıs 2018'de Steamde Açılıyor 45+ kişi ekibimize yeni arkadaşlar arıyoruz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

alkoc

Üyecik
Katılım
4 Nis 2018
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1
Guild: SouLSociety Oyun Tarzı: Hardcore PvX Bölge: EU Irk: Kararsız

Hakkımızda:

Hızlı reaksiyona sahip, ani kararlar alabilen ve bu kararları uygulayıp yönetebilen, ağır baskıyı kaldırabilecek profesyonel ve uzun süre birarada oynamış bir ekibiz.

Şuan hali hazırda bir oyun oynuyoruz ve oynadığımız oyunu guild olarak 1 senedir domine ediyoruz. Guild içi iletişimi discord ile sağlıyoruz.
Ekibimizin %90’lık dilimi akşamcı veya gececi diye tabir edilen arkadaşlardan oluşmaktadır.

Ekibimizde çiftlik ortamı yoktur. Her + atan gelemez. Bilinçli, ne yaptığını bilen, hedefleri olan, efendi, guilde bağlı kalabilecek insanları tercih ediyoruz. Guildimize katılım şartlarını karşılayabilen kardeşlerimizi bekleriz. Basit her guildde olan şartlar bizdede geçerli çok birşey istemiyoruz
Guild içi en önemli ilkemiz SADAKAT'tir. Her guild ve oyuncuları göz önünde olmak isterler. Bizimde tam istediğimiz bu. Göz önünde olmak.

İstemiş ve arzu etmiş olduğumuz şey Bless Online’da "omg! turks coming" kelimesini diğer tüm rakiplerimizin hissetmesini sağlamak. Bunu yakalamak içinde hali hazırdaki üye sayımızı dahada çoğaltıp ilerlemek istiyoruz. Bunu yaparkende MMORPG deneyimi yüksek, Guildine sadık, Yardımlaşmayı seven, PvP’de geride arkadaşlarını bırakmayacak üyeler arıyoruz.

Kısacası Kurşuna kafa atacak adam lazım


Aktif olarak oynadığımız oyundan 2 guild olarak gelmeyi ve 2 guild kurmayı hedeflemekteyiz. 3. bir guild ile de irtibatımız vardır. Güçlü bir giriş yapmayı hedefliyoruz.

Arkadaşça bir ortamın olduğu, Yardımlaşmanın maksimum düzeyde tutulduğu, Yaş ortalamasının bir hayli yüksek olduğu ekibimize katılmak isteyenler bana lütfen mesaj atsınlar..

Saygılarımla;
alkoç

Konuyu takip edemeyebilirim lütfen oyunu inceleyin başlamak isteyenler discorda katılsın arkadaşlar.

Discord Url: Discorda katılmak için TIKLA

• Guild içi Discord zorunludur.
• Guild içi PvP ve PvE içinde herkesin yardımlaşması zorunludur.
• Guild içi ve dışı saygısızlık kesinlikle yasaktır.
• Hile ve Haksız kazanç sağlamak yasaktır.
• Akşam 19.00 - 03.00 arası Min. 45+ online ekip

 
stat counter