Blair Cadısı (The Blair Witch Project) Nasıl Bir Film?

Bu konuyu okuyanlar

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
iTunes'da gezer iken bu filme denk geldim. Hakkında kısmında yazdığı iddialı idi. Ne dersiniz, nasıl bu film: ‎Blair cadisi (The Blair Witch Project) iTunes’da

"Daha önce gördüğünüz, işittiğiniz veya korktuğunuz hiçbir şeye benzemeyen bir sinema deneyimine hazır olun. BLAIR CADISI, üç sinemacının, ormanda basit bir yürüyüş olacakken, kalp durduracak bir dehşete dönüşen yolculuğunu takip ediyor. Üç sinemacı açıklanamaz bir şekilde yollarını kaybedince moralleri bozuluyor. Açlık bastırıyor. Suçlamalar birbirini izliyor. Gece, kamp ateşlerinin ötesinde görülmemiş bir kötülük kol geziyor. Gündüz, civarda tüyler ürpertici törensel nesneler buluyorlar. Yolculuklarının sonu yaklaştıkça, filme çektikleri şeyin bir efsane değil, hayal bile edilemeyecek bir dehşetin içine düşüşlerinin belgesi olduğunu fark ediyorlar."

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
found footage filminin ilk örneklerinden

şahsen sıkıcı buldum ama zamanla found footage türünü sevince o filmi tekrar izlemem lazım izlenimlerim değişebilir

ama o tarz film izlemek istiyorsan vhs1 ve 2 öneririm bana found footage türünü sevdiren fimdir