Blackberry'nin Geleceği

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

bencede alternatif android Telefon çok tutmayabilir yazılım olarak kendini değiştirmiş olabilir ama hala bi albenisi yok

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
BlackBerry efsane bir iş telefonuydu, ama nokia gibi kendini geliştiremedi, bu yüzdende hiçbirşey olmaz. Hele hele Samsung,iphonelar varken hiç şansı yok

Blackberry curve 9360 kullanmıştım tek kelime ile mükemmeldi ama şu bir çok telde olan sıkıntı mağaza.Yoksa gayet güzel tel,klavyesi ise bambaşka.

BlackBerry artık ülkemiz için satışını durduruyor ve yavaş yavaş dünya piyasasından da çekiliyor şirket batma derecesinde.

Blackberry priv ve yeni gelecek modelleri hakkında neler düşünüyorsunuz ?
BlackBerry telefonlar,bir zamanların en popüler ve en cok satan akıllı telefonlarıydı.Ancak zamana ayak uyduramadı ve ozellikle application (uygulama) konusunda oldukca geri kaldı.Rekabet için kendi işletim sisteminden vazgecip Android li cihazlar da çıkarsa dahi eski satıs rakamlarının yanından bile gecemezken,istediği başarıyı da yakalayamadı.

Kısacası ve özetle söylemek gerekirse ,

Artık BlackBerry cihazların son kullanıcı tarafından tercih edilip,kullanılması oldukca zor görünüyor.O nedenle her sey zamanında güzeldi diyerek,suan Samsung,iPhone ve diğer popüler cihazları kullanmakta fayda var.Hem uygulama olarak hemde satış sonrası servis desteğini düşünerek...

BlackBerry telefonlar,bir zamanların en popüler ve en cok satan akıllı telefonlarıydı.Ancak zamana ayak uyduramadı ve ozellikle application (uygulama) konusunda oldukca geri kaldı.Rekabet için kendi işletim sisteminden vazgecip Android li cihazlar da çıkarsa dahi eski satıs rakamlarının yanından bile gecemezken,istediği başarıyı da yakalayamadı.

Kısacası ve özetle söylemek gerekirse ,

Artık BlackBerry cihazların son kullanıcı tarafından tercih edilip,kullanılması oldukca zor görünüyor.O nedenle her sey zamanında güzeldi diyerek,suan Samsung,iPhone ve diğer popüler cihazları kullanmakta fayda var.Hem uygulama olarak hemde satış sonrası servis desteğini düşünerek...
Blackberry klavyeli telefonlar ile iş dünyasına hitap ediyordu,lakin Samsung S-penli Note'lar ile çok fonksiyonlu girişimcilik yaparak Blackberry'nin pazar payını düşürdü,ama Z10'lar hiçte fena satmadı. ;)

Eskiden nokia c3 kullaniyordum klavyeli.Blackberry hayalimdi gold mu neydi markasi vardi.Ama pek gelistiremediler kendilerini o gunden bu yana

Blackberry klavyeli telefonlar ile iş dünyasına hitap ediyordu,lakin Samsung S-penli Note'lar ile çok fonksiyonlu girişimcilik yaparak Blackberry'nin pazar payını düşürdü,ama Z10'lar hiçte fena satmadı. ;)
Aynen...BlackBerry cihazlar tamamen iş dünyasına hitap eden cihazlardı.Note serileri de aynı şekilde iş dünyasına yakın cihazlar ancak dokunmatik olması bazı kullanıcılar için tercih edilmeyebiliyor ki BlackBerry'nin en belirgin özelliği klavyeli olması.

Blackberry Bold 9700'ımı diyorsun. ;) Bitişik klavyesi ile hayalimdi ama çok pahalı olduğu için alamadım.:(
Bence de BlackBerry nin en güzel serisi BOLD...

9000,9700,9780 ve 9900 Bold cihazlarından sonra son olarak her ne kadar BOLD adını tasımayıp CLASSIC olarak adlandırılsa da BOLD serisi bir cihaz oldu.