Blackberry tüm sorunları

Bu konuyu okuyanlar

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
blackberry playbook alınır mı?

Blackberry de son bir senedir yasanan sacma sapan olaylar dahilinde alinmaz. Olaylar yasanmayip normal sekilde ilerleseydi firma o zaman playbook gelisip tabletlere rakip olacakti.

Sahsen ben 1 kurus bile vermem. Telefonuna veririm o ayri bir mevzu cunku :)

İncelikliHayta-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=323483]inceliklihayta[/MENTION] : muhtemellen bulundugun bolgede 3g sinyali ya yok ya da cok zayif. Ama telefondan olacagini sanmiyorum. Bagli oldugun sebekeyi arayip bu durumu sorabilirsin. 3g heryerde cekecek diye bir sey yok cunku....

Bulundgum bolgede 3/ oldugndan emınım kvk yetkılı magazsına sordum bılmedıler. Ama yazılım olabılır dıye tahmın yurruttler su an en guncel surumu kullanıyorum 3g moduna alınca sos a gecıyor cıhaz

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben sana soyle soyleyeyim ; mesela bir alan dusun kafanda ; yasadigin semt diyelim. Acik alanda (kuzey) 3g cekiyor ; hafif derece de evlerin oldugu bir bolgedr cekmiyor 3g ( guney) olaya bu sekilde bakabilirsin.

Baska bir ornek daha vereyim , dukkanimin icinde 3g cekmiyor ; dukkandan disari sadece 5 mt ileriye gidiyorum full 3g cekiyor.

Bu noktada standart (2g) sinyali saymiyorum o iyi kotu heryerde cekiyor.

Yazilim ihtimali bana gore yuzde 25 ; antenin surucusu yoktur belki diyecegim ama 3g ile 2g arasinda yazilimsal herhangi bir fark yok bence.

Kvk da kilere benden selam soyle once onlar telefon tamirini ogrensinler sonra sana olayi anlatsinlar.

Sen arastirmaya devam et belki bir baskasinin basina da ayni durum gelmistir. Bilemeyiz sonucta.

Telefonun icinden ayarlarda bir sikinti var mi ? Belki bilmeden bir yerde ayari duzgun degildir ? Bu da dusuk bir ihtimal ama olsun :)

Konuyi toplamak gerekirse ; sebekenin 3g sinyal gucuyle ilgili bir durum bu bence.

İncelikliHayta-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sana soyle soyleyeyim ; mesela bir alan dusun kafanda ; yasadigin semt diyelim. Acik alanda (kuzey) 3g cekiyor ; hafif derece de evlerin oldugu bir bolgedr cekmiyor 3g ( guney) olaya bu sekilde bakabilirsin.

Baska bir ornek daha vereyim , dukkanimin icinde 3g cekmiyor ; dukkandan disari sadece 5 mt ileriye gidiyorum full 3g cekiyor.

Bu noktada standart (2g) sinyali saymiyorum o iyi kotu heryerde cekiyor.

Yazilim ihtimali bana gore yuzde 25 ; antenin surucusu yoktur belki diyecegim ama 3g ile 2g arasinda yazilimsal herhangi bir fark yok bence.

Kvk da kilere benden selam soyle once onlar telefon tamirini ogrensinler sonra sana olayi anlatsinlar.

Sen arastirmaya devam et belki bir baskasinin basina da ayni durum gelmistir. Bilemeyiz sonucta.

Telefonun icinden ayarlarda bir sikinti var mi ? Belki bilmeden bir yerde ayari duzgun degildir ? Bu da dusuk bir ihtimal ama olsun :)

Konuyi toplamak gerekirse ; sebekenin 3g sinyal gucuyle ilgili bir durum bu bence.

Bırde yabancı forumlara yazdım oralardan cevap beklıyorum sımdı dısarı cıkıp gezerek deneyecegım hangı durumlarda ve nerede cektıgıne bakacagım tesekkurler genede

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence de öyle yap , ben istanbul da yaşıyorum mesela , heryerde 3g çekmiyor (ne kadar ilginç ve komik geliyor kulağa değil mi? Koca şehir bir de :) ), o yuzden blackberry i 2g kullanırım hep... ;)

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya bu bb arkadaşımda da var ama resmen dökülmüş telefon kilit tuşu falan çıkmış :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
blackberry 8520 kullanıyorum alalı daha bir sene olmadı sürekli donuyordu aa alıştığım için sorun değil ama şimdi şarja takıyorum açılıyor turkcelle bağlan hayata yazısı geliyor basıyorum ama tam açılmıyor ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben blackberry 9900 bold serisini kullanıyorum. Yalnız tek sorun telefonu sessizden çıkaramıyorum, neden diye sorarsanız şebeke bildirim sesi sanki ses seviyesi 10daymış gibi ötüyor ve bu beni rahatsız ediyor. Çok acil yardım edebilirmisiniz? iyi geceler :crying:

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
689
BlackBerry 9000 var bende bunun OS sürümünü yükseltebilir miyim ?

AsK_GRiBi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşım benim bir BlackBerry Bold 9900ım var ve bb paketide aldım mail kuruumu yapdım hepsi dogru uygulamalarıda sorunsuz kullanıyorum ancak mail cihaza düşmüyor ne yapmam gerekir? bu konuyla ilgili m.hizmetlerine baglandım onlarda mail kurulumunu silip yüklememi istediler.yapdım olmadı napabilirim:( acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bi arkadaş blackberrler 8 dakikada açılıyor demiş gayet doğru hatta 8 değil 10 dakika bazen 2 saati bile buluyor ciddiyim ki BB pişmanlık

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bi arkadaş blackberrler 8 dakikada açılıyor demiş gayet doğru hatta 8 değil 10 dakika bazen 2 saati bile buluyor ciddiyim ki BB pişmanlık
de get
elimdeki blackberry 2 dakikayı bulmuyor açılması, bbos 7 ve altı kullanıyorsan doğru olabilir ama 10 ve üzeri gayet de hızlı açılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
BLACKBERRY PİSMANLIKTIR

Eger maddi durumunuz iyi ise ne iphone ne samsung hepsi yalan para tuzagı, GENERAL MOBİLE DİSCOVERY ALIN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Blackbery 9800 kullanıyorum amcak internete giremiyorum müşteri hizmetleri falan çare olmadı tarayıcı yapılandırması servis kitabı kaydı bulunmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
blackberry link i bilgisayarıma yükleyemiyorum bi hata veriyo nası düzeltebilirim bunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
blackberry ıd parolasını ve sorduğum sorunun cevabını unuttum ne yapabilirim?
yeniden sildim yükledim ama yine onu istiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
batarya sorunu yaşayanlara battery booster-battery saver programının ücretli olaaını öneririm çok büyük fayda sağlıyor :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum garantiden geldikten sonra internete bağlanamaz oldum whapsapp, opera mini youtube filan hepsi gitmiş zaten. nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evet iğrenç bişe ve kapanmıyo maalesef :( kimse yardım etmiyo bize :crying: sadece operatör kapatabilir onu. Benim operatör de kapatmıyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
blackberry 8520 kullanıyorum. 1 hafta önce telefonum durup dururken kapandı. tekrar açıldığında ise blackberry çubuğu bir yere kadar doluyo sonra dolmuyo. 2 gün o şekilde beklettim gene açılmadı. alt+aA+del yaparak formatladım gene olmadı ne yapmalıyım. garantisi devam ediyo. ama kullanıcı hatası derler diye göndermiyorum.
acil yardım edin lütfen
:cursing::crying::blushing::mellow::bored::(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hayırlı aksamlar arkadaşlar blak berri z10 hard format attık sebeke qitti qelmedi bu nasıl ayarlayarım yardımcı olursanız sevinirim acilll

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Format attım z10 blak berri simdi de sebeke qelmıyor yardımcı olursan sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum blackberry bold 1700 şifre koymuştum şifreyi 5 defa yanlış girdim devam etmek için blackberrynin değerini girin dio ne yapmalıyım yardım edin lütfen

Akhtoher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar blackberry passport telefonu mu oyun oynayamadığım ve film izleyemediğim için satmaya karar verdim. Telefon gayet iyi durumdadır siyah renktir pasaport kayıtlıdır ( geçici falan değil sürekli kayıt) yanında blackberry bluetooth kulaklığı da vereceğim henüz kullanmadım. Faturası kutusu kulaklığı şarj aleti hepsi duruyor. 1800 T.L düşünüyorum ilgilenen arkadaşlar çekinmeden ulaşabilir iyi akşamlar.

İstanbul Bakırköy de ikamet ediyorum gelip incelemek isteyen arkadaşlara da yardımcı olabilirim.

0536 560 94 85
[email protected]
[email protected]*

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba
blackberry z10 kullanıyorum. ıd doğrulamayla ilgili bir sorun yaşıyorum. yanlış şifreyi kabul edip deneme haklarımı eliyor ama doğru şifreyi kabul edip telefonumla ve uygulamalarla olan aktifliği sağlamıyor. world ve blend i kullanamıyorum bu yüzden. verileri temizleme işlemini uygulasam düzelir mi ya da temizleme işlemi yapmadan düzeltebileceğim bir yol var mı ?

mikrhop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Blackberry Z10 deli gibi kullanıyorum memnunum da ancak şarj problem olmaya başladı orjinal batarya aldım ama telefon batarya yok uyarısı veriyor ve orjinal şarj aletıde şarj etmıyor