Blackberry sim lock yaptırma

Bu konuyu okuyanlar

hedwing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen hafta Turkcell Extra mağazasından Blackberry Curve 8520 cihaz aldım ancak Turkcell'den başka bir operatör taktığımda Ağ Mep kodu istiyor. Bunun için Turkcell'i aradım, KVK'nin internet sitesinde imei'mi sorgulattığımda imei kayıtlı görünmesine rağmen, cihazımın imei numarasının henüz sistemlerinde kayıtlı olmadığını belirttiler ve KVK'ya yönlendirdiler beni.Ancak KVK nasıl bir kuruluşsa 2 gündür ulaşamıyorum telefonla aradığımda telesekreterle muhattap olmak zorunda kalıyorum hiçbir şekilde müşteri hizmetleriyle görüşmem mümkün olmadı. Benim bu kuruluşlarla muhattap olmadan AĞ MEP kodunu öğrenme şansım yok mu ?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Onlara ulaşma gerekiyor. Onların vermesi gerekiyor maalesef. Kayıtlı olsa idi Turkcell veriyor idi ama kayıtsız gözüktüğü için kvk ya yönlendirmişler.

Yada internet den para ile satın alacaksın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı dertten ben de muzdaribim yok mu acaba bunun çözümü?

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İşletmeciler tarafından cep telefonlarına yüklenen, başka operatörlerin SIM kartlarıyla kullanılmasını engelleyen elektronik kilitler 7 Eylül’den itibaren kaldırılacak.

Operatörünüze müracaat ederek kilidi açtırın!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) 7 Haziran'da aldığı kararla mobil haberleşme hizmeti sunan firmaların müşterilerine indirimli veya bedelsiz verdikleri cihazlara koydukları elektronik kilitlerin 7 Eylül'den itibaren kullanılamayacağını açıkladı.
Tüketicilere GSM operatörlerince belli bir süre abonelik ve sadece o operatörün SIM kartıyla kullanılması şartıyla düşük fiyatlı verilen taahhütlü cep telefonu ve tablet bilgisayar gibi elektronik haberleşme cihazlarının başka operatörlerin SIM kartlarıyla kullanabilme olanağı sunulacak.

şikayetvar dan aldım direk arkadaşlar 7 sinden sonra böyle bi durum olmayacakmış

canasdfghjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşletmeciler tarafından cep telefonlarına yüklenen, başka operatörlerin SIM kartlarıyla kullanılmasını engelleyen elektronik kilitler 7 Eylül’den itibaren kaldırılacak.

Operatörünüze müracaat ederek kilidi açtırın!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) 7 Haziran'da aldığı kararla mobil haberleşme hizmeti sunan firmaların müşterilerine indirimli veya bedelsiz verdikleri cihazlara koydukları elektronik kilitlerin 7 Eylül'den itibaren kullanılamayacağını açıkladı.
Tüketicilere GSM operatörlerince belli bir süre abonelik ve sadece o operatörün SIM kartıyla kullanılması şartıyla düşük fiyatlı verilen taahhütlü cep telefonu ve tablet bilgisayar gibi elektronik haberleşme cihazlarının başka operatörlerin SIM kartlarıyla kullanabilme olanağı sunulacak.

şikayetvar dan aldım direk arkadaşlar 7 sinden sonra böyle bi durum olmayacakmış

Bu harika haber eyvallah kardeşim :)

Mahmuterdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blackberryde sim kar bölümüne girin ayarlardan klavyede solda en altta alt tuşuna basarak mep2 yazın ekrana ağ kodu gelir ve hakkı vardır 10 hakkı eğer hak sıfırda işiniz zor iyibi masrafı var ama hakkı varsa ulaşın bana ücretsiz hepsinin kodlarını vereyim size

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum blackberry curve 8520 ağ mep kodu istiyor yardımcı olabilir misiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
10 hakkı bitip bitmediğini nasıl bilebiliriz. Ben 20 defa yazdım belki, ilk ve son yazdığıma hep KOD HATASI verdi