BlackBerry Q10 Ekran klavyesi???

Bu konuyu okuyanlar

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
BlackBerry Q10 telefonum var. klavyesi gece yazisirken takir tukur ses cikarip oda arkadasimi. rahatsiz ediyor. ekran klavyesini nasil kulllanabilirim.... 'BlackBerry Q10 screen keyboard' diye arattigimda crackberryde biseyler buldum fakat ingilizcem olmadigi icin anlayamadim yardim edermisiniz?

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
telefonumdan gercekten memnunum yalnız Blackberry Q10 için konusuyorum hocam . diğer Blackberry ler gercekten hayal kırıcı . ekran klavyesini nasıl yapabilirim ???

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
düşük kullanıcı oranı var sanki ses ne kadar çıkıyor? benim dark evopad 3g m7220 de ekran klavyesi daktilo sesi çıkartıyor bizim kiler çok gıcık oluyorlar ama ben sesi kesmeyi bilmiyorum deyip sallıyorum ses şu eski mode daktilo düşün şak şak diye ses çıkıyor gece ablam odasından gelip sesi kes diyor...

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
kullanıcı oranı az demek mesele değil 4-5 yıl önceyi düşünün ve bir BLACKBERRY almaya çalışan vatandaşı , ona yetişmek için ugrasan dünkü coluk cocuk markası olan samsung'u... çok ses cıkarıyor yardım edecek olan yokmu ?

ayarmeto96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Blackberry ye laf atanlar hayatınız da hiç kullandınızmı? Blackberry Q10 kullanıyorum hız konusunda hiç bir cihazı tamımam telefon demek oyun oynamak demek değildir oyun için telefon arayanlar gitsin oyun makinesi alsın

LGTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım bende blackberry q10 kullandım ama ekran küçük zaten pek işe yarıyacağına inanmıyorum :cool: