[BlackBerry Key2] Deneyimler ve Tartışma

Bu konuyu okuyanlar

MrOsman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
BlackBerry KEY2

Bir BlackBerry'de gördüğümüz en iyi kamera ile KEYON'un halefi. Mat siyah renkte% 20 daha büyük klavye tuşları ve cihazınızı gün boyu kullanmak için daha ekonomik bir yonga seti.

KEY2.jpg

Özetle özellikler:

Muhafaza: Seri 7 alüminyum çerçeve, Gorilla Glass 3 ön, arkada rahatlık ve kavrama için yumuşak dokunuşlu doku, Dokunmatik özellikli arkadan aydınlatmalı tam QWERTY klavye. 151,4 mm x 71,8 mm x 8,5 mm

Ekran: 4,5 inç IPS LCD, 1620x1080px çözünürlük, 3: 2 oran, 434 ppi

Kamera: Çift: 12MP, f / 1.8, çift PDAF, 1.28μm piksel boyutu, 73,9 derece FoV, 12MP, f / 2.6, PDAF, 1.0μm piksel boyutu; çift tonlu LED flaş, 30 fps @ 4K kayıt

Ön kamera: 8MP sabit odaklı kamera, LCD ekran üzerinden selfie flaş, 1080p video @ 30 fps

OS / Yazılım: Android 8.1 Oreo; BlackBerry Hub ve çeşitli UI geliştirmesi, BlackBerry'nin paketi veya uygulamaları

Chipsets: 14nm Qualcomm Snapdragon 660: Sekiz Çekirdekli 2,2 GHz Kryo 260 + 1.84 GHz Kryo 260, Adreno 512 GPU

Bellek: 6GB veya RAM; Cihazda 64GB / 128GB ve micro sd ile genişletilebilir.

Pil: Hızlı Şarj 3.0 desteği ile 3,500mAh pil
Bağlantı: Tek SIM / Dual-Sim sürümleri; OTG ve DisplayPort çıkışı ile USB Tip C (USB 3.0); Çift bantlı Wi-Fi a / b / g / n / ac; GPS; NFC; FM Radyo; Bluetooth 5.0

Ayrıca: Boşlukta parmak izi okuyucu, cihazın altındaki hoparlörler, 3,5 mm ses jakı; Uygulamalar ile kısayol için Hız Anahtarı.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
bb seviyorum ama keşke kendine has işletim sistemini koruyabilselerdi... :(

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
bb seviyorum ama keşke kendine has işletim sistemini koruyabilselerdi... :(
Samsung Android'e geçiceğine zaten kendi işletim sistemimiz var diye Tizen'e geçseydi ayakta durabilir miydi?Ortada bir Nokia örneği var,Symbian'da direttiler sonra Microsoftla beraber Windows Phone macerasına çıktılar.Eninde sonunda ise çoğunluğun kullandığı Android'e geçmek zorunda kaldılar.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Samsung Android'e geçiceğine zaten kendi işletim sistemimiz var diye Tizen'e geçseydi ayakta durabilir miydi?Ortada bir Nokia örneği var,Symbian'da direttiler sonra Microsoftla beraber Windows Phone macerasına çıktılar.Eninde sonunda ise çoğunluğun kullandığı Android'e geçmek zorunda kaldılar.
ayakta durabilirlerdi fakat kapitalizm ve teknoloji baronları android ve ios a rakip istemediler, tek sebep buydu.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Obama uncle BlackBerry'sine sahip olaydı batmazdı onun elinde gören sazan gibi atlardı...

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
ayakta durabilirlerdi fakat kapitalizm ve teknoloji baronları android ve ios a rakip istemediler, tek sebep buydu.
Alakası yok market uygulaması olmadan adam akıllı bir uygulama desteği olmadan ayakta kalması imkansız. Windowsdada olduğu gibi.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128