BlackBerry Kan Kaybediyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
BlackBerry Kan Kaybediyor!

BlackBerry'nin dış pazardaki önemli bir ayağı ciddi sorunlar yaşıyor. Gelen haberlere göre 70 kişilik ekipten geriye 15 kişi kaldı ve durum sadece bundan ibaret de değil.

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Yılların Blackberry kullanıcısı olarak, böyle haberler duyunca çok üzülüyorum. Bu denli kaliteli ve güvenli bir mobil işletim sistemin, çöp android karşısında erimesi beni kahrediyor.:crying:

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Blackberry blackberry os la android dual boot yaparsa tam olur o zaman patlama yaşar bide klavye kalkarsa

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
uzunca bir süre blackberry bold kullanmış biri olarak bu tip haberlere çok seviniyorum
batsın artık şu şirket

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
BB de kan mi kaldi ki kaybetsin :D

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Telefonda saçma sapan bir iki oyunu oynayamıyorum diye, canım işletim sistemini ve markayı kötülüyorsunuz ya helal olsun. Hangi telefonda Blackberry'lerdeki malzeme kalitesi var? Siz çöp android'i kullanmaya devam edin. 32gb ram koysalar sömürecek, güvenlikten bi haber işletim sistemini kullanmaya devam edin. Plastiğin en dandiğinden üretilen telefonları kullanmaya devam edin.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
Telefonda saçma sapan bir iki oyunu oynayamıyorum diye, canım işletim sistemini ve markayı kötülüyorsunuz ya helal olsun. Hangi telefonda Blackberry'lerdeki malzeme kalitesi var? Siz çöp android'i kullanmaya devam edin. 32gb ram koysalar sömürecek, güvenlikten bi haber işletim sistemini kullanmaya devam edin. Plastiğin en dandiğinden üretilen telefonları kullanmaya devam edin.

oyun oynamayı geçtim benim kullandığım blackberry de internette bile dolaşamazdın direk out of memory diyip suratına kapanırdı
şimdi iphone kullanıyorum bir problem yaşamadım.

güvenli telefon istiyorsan 3310 var ondan verelim sana.
bilip bilmeden herkes bi'şeyler yazıyor ne güzel yer şu internet.
fanboy doldu etraf

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
oyun oynamayı geçtim benim kullandığım blackberry de internette bile dolaşamazdın direk out of memory diyip suratına kapanırdı
şimdi iphone kullanıyorum bir problem yaşamadım.

güvenli telefon istiyorsan 3310 var ondan verelim sana.
bilip bilmeden herkes bi'şeyler yazıyor ne güzel yer şu internet.
fanboy doldu etraf

İnterneti bile kullanamıyorsanız sorunun sizde olabileceğini düşündünüz mü hiç ? Giriş seviyesi modeli olan 8520'de bile çatır çatır nete giriyorum hala. Bis paketi ile girmen gerek internete, bis paketin yoksada bir iki ayar ile onuda aşabiliyorsun. Memory yetersiz kalıyorsa shirink ile yazılımını küçültüp istediğin kadar yer aç cihazında. Hangi sistemde kafana göre yazılımı küçültebilirsin?
Bence Ipone fanboy'luğunu yapmayı bırakmalı ve kulllandığınız cihaz hakkında (blackberry için söylüyorum) biraz bilgi sahibi olmalısınız.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
İnterneti bile kullanamıyorsanız sorunun sizde olabileceğini düşündünüz mü hiç ? Giriş seviyesi modeli olan 8520'de bile çatır çatır nete giriyorum hala. Bis paketi ile girmen gerek internete, bis paketin yoksada bir iki ayar ile onuda aşabiliyorsun. Memory yetersiz kalıyorsa shirink ile yazılımını küçültüp istediğin kadar yer aç cihazında. Hangi sistemde kafana göre yazılımı küçültebilirsin?
Bence Ipone fanboy'luğunu yapmayı bırakmalı ve kulllandığınız cihaz hakkında (blackberry için söylüyorum) biraz bilgi sahibi olmalısınız.

o çöple mutluysan oynamaya devam edebilirsin
şirket batmış hala blackberry güzel diyen insanlar var
çok güldüm gece gece

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61

Öyle bir konuştun ki adamlar sanki saf paslanmaz çelikten yekpare gövde tasarımına sahip telefonlar yapıyor..
Malzeme kalitesi arıyorsan Sony, HTC ve Samsung son modellerinde bulabilirsin. Ayrıca hakkında hiçbir şey bilmediğin Android eskisi gibi değil artık. Sen son gözattığından bu yana çok şey değişti.
Blackberry kurulduğundan bu zamana kadar sadece bir qwerty klavye ve marka algısıydı.. Hiçbir zaman bunun ötesine geçemedi.
Curve 9220 ve bold 9700 kullandım( bold hediye idi) o yüzden sakın bana blackberry hakkında birşey bilmediğimi söyleme.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
iyi ya işte siz androidinizle rom,root ata ata güzelce gecinirsiniz sorunlar içinde .

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Nokia 3310 kullanip Lumia hakkinda ahkam kesmeye benzemis sizinki. Hayatinizda BlackBerry 10 kullandiniz mi? BlackBerry 7 isletim sistemi 2 yil once cope atildi ve sifirdan isletim sistemi yazildi ama siz hala BlackBerry 7 li cihazlar uzerinden yorum yapiyorsunuz...

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Blackberry batmaz kolay kolay. Ama su Venice modeline gicik oldum. Dünyada eşi benzeri olmayan BB10'u bir hiç uğruna cope attı. Sailfish'e geçmiş olsa neyse de Android'e bu saatten sonra geçiş boyun bükme demektir. Blackberry gibi güvenliği hat safhada tutan bir uretici, Sailfish'e geçmeliydi bence.

Blackberry'nin tek hatası yeni Venice modelinde.

1. Bb10 ile devam ya da Sailfish'e geçmeliydi. Cunku iki işletim sisteminde de sanal tuşların olmayışı, uygulama kapatma için ekranı kaydırma şekillerinin oluşu ve Android aplikasyonlarina uyumu yüzünden. Eğer Blackberry'nin isteği yeni bir işletim sistemi ve bu işletim sistemi eski kıdemli kullanıcılarını düşünen bir yapıda olmaliydi. Sailfish biçilmiş kaftan.

2. Su klavyeyi cihazdan atmali, klavyeyi de aksesuar olarak satmali ve bu cihaza karakteristik bir batarya koymaliydi.