Blackberry Bold aldım.

Bu konuyu okuyanlar

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar hepsiburada'dan indirimden 999 liraya Blackberry Bold siparişi verdim. iPhone ve Blackberry arasında kalmıştım, Blackberry'de karar kıldım. İnternet, Messenger ve Web uygulamarını çok kullanacağım için bu ikisi arasında kalmıştım, ve bu konularda Blackberry'nin çok başarılı olduğu kanısına vardım.

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
önce hayırlı olsun diyelim.Ben senin yerinde olsam iphone alırdım. iphone kullanmanın verdiği zevk uygulamalardaki başarısı ve hızı diğerlerinden daha üstün.yeni çıkacak olan işletim sistemiyle dahada kullanışlı olmuş. ben kullanıyorum oldukça memnunum.

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
önce hayırlı olsun diyelim.Ben senin yerinde olsam iphone alırdım. iphone kullanmanın verdiği zevk uygulamalardaki başarısı ve hızı diğerlerinden daha üstün.yeni çıkacak olan işletim sistemiyle dahada kullanışlı olmuş. ben kullanıyorum oldukça memnunum.

iPhone'u harf ve rakam yazma güçlüğü konusundan, bluetooth olmaması, iTunes vs.. gibi olumsuzluklarından dolayı tercih etmedim. Fakat Blackberry her konuda eksiksiz ve çok kullanışlı.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
iPhone'u harf ve rakam yazma güçlüğü konusundan, bluetooth olmaması, iTunes vs.. gibi olumsuzluklarından dolayı tercih etmedim. Fakat Blackberry her konuda eksiksiz ve çok kullanışlı.

:thumbup1::thumbup1:

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Hayırlı olsun. Ben sizin yerinizde olsam iPhone tercih ederdim sanırım. Blackberry Bold'un tasarımı bana biraz kaba geliyor fakat bu bir tercih meselesi. Tabi işlevsellik daha önemli. Renkler ve zevkler tartışılmayacağından ben tekrar hayırlı olsun demek istiyorum. :)

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Teşekkür ederim.
İşin doğrusu aklım iPhone'da kalmadı değil... Dokunmatik ekranı, kaliteli uygulamaları, web tarayıcısı vs. Bunlar iPhone'un başarılı olduğu konular. Fakat bana sorarsanız Blackberry internet kullanımı konusunda birebir.

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
İphone yerine tercih ederim

blackberry%20bold1265974992.jpg

**osk@r78**

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hayırlı olsun.Bende kullandım baya bold.gayet kullanışlı telefon.Cihazla ilgili sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.

sercangüler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayırlısı olsun ama bence iphone'u tercih etsen daha güzel olurdu ,ben ikisinide kullanıyorum iphone'daki zevk birbaşka gerçekten

gigabyte13

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim.
İşin doğrusu aklım iPhone'da kalmadı değil... Dokunmatik ekranı, kaliteli uygulamaları, web tarayıcısı vs. Bunlar iPhone'un başarılı olduğu konular. Fakat bana sorarsanız Blackberry internet kullanımı konusunda birebir.

Aklın iPhone'da kalmasın bence. Fiyatını hakeden bir smartphone değil çünkü. Galaxy S 2'de kalsaydı aklın tamam mesela. :)

DrAMA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende dün kullanmaya başladım 9780 ni.Ama daha baştan birşeyden biraz gıcıklandım hemen.Arkadaşım 6 aydır kullanıyor ve arka kapağı çıkıp duruyor.Benimkide daha yeni olmasına rağmen sanki hafif bir boşluk var gibi oynuyr.Genel olarak böyle bir problem var mı telefonda veya hani kapağın değiştirilme imkanı varmı?

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Blackberry'i tam anlamıyla kullanmak için bir paket alınması gerek oda sanırım 30tl civarı idi her ay geçmiş olsun şimdiden.

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Kapak arkası kılıf kullanın su plastik delikli olanlardan hem korur hemde saglamlaştırır :)

blackberry-9700-delikli-kilif-110410111019982.jpg

DrAMA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Blackberry'i tam anlamıyla kullanmak için bir paket alınması gerek oda sanırım 30tl civarı idi her ay geçmiş olsun şimdiden.
Dediğin doğru telefonu aldım diyosun ama ayrıca özellikleri içinde para ayırman gerekiyor.Ama hani zaten sıradan bi nokia tel. kullanırken bile sadeece konuşma+mesaj için 30 tl veriyordum...Şimdiki paket tarifeler 40-50 t arası...oda artık gül-diken meselesi.Teknolojini gözü körolsun :))

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben nokia e63 kullanıyorum sadece 20tl yüklüyorum her ay onuda nar yapıyorum 100 tl heryöne birde vodafone hattım olan e63 var oradada sınırsız net 8 tl :)
İstediğim kadar konuşup nete girebiliyorum:)

DrAMA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben nokia e63 kullanıyorum sadece 20tl yüklüyorum her ay onuda nar yapıyorum 100 tl heryöne birde vodafone hattım olan e63 var oradada sınırsız net 8 tl :)
İstediğim kadar konuşup nete girebiliyorum:)
2. el kelepir blackberry satılıktır.Hattı ile beraber :)
Türk telekom'a terfi ediorum. :)
Valla senin yönetici olduğun şirket batmaz :)

DrAMA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1- telefonu niye satacam dediğimi soruyorsan esprisine :D
2-Seni övdüğüm kısmı soruyorsan :D ne bileyim telefonu hiç o kadar hesaplı kullanamadım...

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
1- telefonu niye satacam dediğimi soruyorsan esprisine :D
2-Seni övdüğüm kısmı soruyorsan :D ne bileyim telefonu hiç o kadar hesaplı kullanamadım...

Tabi ki beni övdüğün kısmı soruyorum :))
Şaka tabi de teknoloji konusunda tasarruflu olmaya çalışıyorum zaten nete 50tl + enaz 20tlde telefon ücreti ödüyorum.
Tasarruf yapmazsam yukarıdaki abinin 'şemsiye girdi açmaya çalışırken yakalandı' versiyonu düşer yakında nete:))

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hepsiburada'dan indirimden 999 liraya Blackberry Bold siparişi verdim. iPhone ve Blackberry arasında kalmıştım, Blackberry'de karar kıldım. İnternet, Messenger ve Web uygulamarını çok kullanacağım için bu ikisi arasında kalmıştım, ve bu konularda Blackberry'nin çok başarılı olduğu kanısına vardım.

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

güle güle kullan telefonunu öncelikle... bende de blackberry'nin ilk modellerinden biri var...bir türlü rahat kullanamadım biraz zor bir telefon gibi bir de ekranı küçük hani şöyle daha büyük bir ekran olsa bu tarz paylaşım sitelerini kullanmak daha kolay olmaz mı?