Blackberry Bold 9900 den iphone 6 ya kişileri aktarmak istiyorum !!!

Bu konuyu okuyanlar

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar;

Biri bana yarımcı olursa çok sevinirim. Elimde Turkcell Kurumsal hat ile çalışan bir adet blackberry bold 9900 cihaz var.

Yeni bir iphone 6 telefona, black berry deki kişileri nasıl aktarabilirim.

NOT : Turkcell timlerde kişileri aktaran cihaz blackberryler'e destek vermiyor. Turkcell yedekleme programı blackberry de uyumsuzluğundan dolayı çalışmıyor.

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
telefondan bilgisayara rehberi Vcard formatında aktarabiliyorsan icloud.com hesabından içeri aktarabilirsin
iphone aldıysan icloud kısmından icloud hesabını oluştur.

veya
gmail e aktarabiliyorsan iphone da mail hesaplarında gmail hesabını ekle rehberin gelecektir.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
IntouchApp Contacts uygulaması BB, Android ve IOS üzerinde çalışıyor. BlackBerry World 'den indir ve yükle. Daha sonra rehberi yedekle. Yeni cihazında da aynı uygulamayı aynı kimlik ile kur daha sonra Sync butonu ile eşitleme yaparsın ve rehberin karşında

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
IntouchApp Contacts uygulamasınıbb üzerinden blackberry World den indir diyorsunda. BB World'ü cihaz üzerinde bulamadım. Cihaza da hakim değilim. Nerden indirip kuracağım.

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
BB Wokrd kurdum yeniden başlattım. Giriş yapmak için ıd ve şifresini girdiğimde bu telefon ile ilişkilendirilmiş kullanıcı adını girin diye hata veriyor. BB World e giremiyorum.

Acaba ne istiyor.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
anladığım kadarıyla BİS paketi kullanmamışsın, hattına ek olarak tanımlanan BB cihazlar için olan internet servisidir. Android cihazlarda yaptığın gibi bunda da e-mail ve şifre ile kendine ID oluşturacaksın daha sonra BB World üzerinden programı indirebilirsin

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
BIS paketi tanımlı. BB Worldü açıyorum. IntouchApp Contacts programını arayıp buluyorum. Yükle diyorum. ıd ve sifre istiyor. ıd ve şifresini girdiğimde bu telefon ile ilişkilendirilmiş kullanıcı adını girin diye hata veriyor. Yani programı yükleyemedim. ileriye gidemiyorum.