BlackBerry Bold 9870

Bu konuyu okuyanlar

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bende şuan bu telefon var.Bi kaç tane sorum olacak.
1.Wi-fi açıyorum fakat bağlanmıyorum internete.İnternet paketim var o zaman bağlanıyor.Wi-fiden bağlanmamasının nedeni nedir?
2.Android de paralu uygulamaların apk leri var internette.Blackberry dede varmı bu?
3.Full sürüm pdf okuma programı var mı ücretsiz?

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
1. Wifi bağlantınızı doğru yaptığınızdan emin olun. Çünkü herhangi bir problem olmuyor wifi ile bağlanırken çok basit. Herşeye rağmen olmuyorsa garantiye göndermenizi öneririm.
2. Bir elin parmak sayısını geçmez diyebilirim. Blackberry cihazlarda PIN olduğu için, bu numaraya göre key veriyor programlar. Bu sebeple bulmak çok güç.
3.App world' de tedaylı arama yaparsanız muhakkak vardır.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
1. Wifi bağlantınızı doğru yaptığınızdan emin olun. Çünkü herhangi bir problem olmuyor wifi ile bağlanırken çok basit. Herşeye rağmen olmuyorsa garantiye göndermenizi öneririm.
2. Bir elin parmak sayısını geçmez diyebilirim. Blackberry cihazlarda PIN olduğu için, bu numaraya göre key veriyor programlar. Bu sebeple bulmak çok güç.
3.App world' de tedaylı arama yaparsanız muhakkak vardır.
Daha önceden bağlanıyordu telefonu sıfırladım.Ondan sonra oldu.İnternettıe videoları var şuraya girin şunu seçin falan gibi ama benim telefonun arayüzü anlatılanlarınkiyle aynı değil o yüzden bulamıyorum.Bu arada yeni mi çıktı bilmiyorum heralde yeni çıktı 16 tl ye 1gb bis
http://www.avea.com.tr/web/Destek/M...visiKapsamindaSunulanPaketlerinDetaylariNedir

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar wi-fi ye bağlanıyorum bağlandı gözüküyor fakat internete girdiğim zaman giremiyorum hiçbişeye yardımm