Black Berry z10 tavsiye eder misiniz

Bu konuyu okuyanlar

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
senin kullandığın bb ile z10 aynı mı? biri armut biri elma. ikisinin marketi bile farklı, işletim sistemi farklı, menüler farklı, kullanımı farklı...adam sana lumia alayım mı diyor sen 6600 kullandım kötüydü alma diyorsun aynı şey... eski bb os ile Qnx işletim sistemini aynı kefeye koymak nasıl bir mantık

- - - Mesaj Güncellendi - - -

z10 hakkında ne biliyorsunuzda bu yorumu yapıyorsunuz? ya da Qnx işletim sistemi hakkında? gg, sanalpazar, aliexpress hepsini de sorunsuzkullanıyorum z10da... deminki arkadaşa dediğim gibi lumia ile 6600 ı kıyaslamayın.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

z10 piyasadaki en stabil en akıcı en kullanışlı işletim sistemidir, heray yeni özellikler ve artan stabilite ile güncelleme almaktadır. 10.3 ile de var mı bana yanbakan diyecek bir işletim sistemidir...

Bana o saydığın uygulamaların linkini verir misin ??? Desteğini resmi sitesinde yokta. Sen hangi yolla kullanıyorsun ? Yoksa browserdan mı. Önce oku algıla sonra yorum yap.

Özellikle sanalpazar uygulamasının.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar BLACKBERRY hakikaten güzel bir telefon buradan beyin özürlü olanlara sesleniyorum blackberry iş telefonu hava atmanız için değil kullanmak içinde beyin lazım z10 işletim sistemi diğer blackberryler gibi değil kısaca tavsiye ederim ben kendim Q10 kullanıyorum gayette memnunum

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bana o saydığın uygulamaların linkini verir misin ??? Desteğini resmi sitesinde yokta. Sen hangi yolla kullanıyorsun ? Yoksa browserdan mı. Önce oku algıla sonra yorum yap.

mobile1 market uygulamasını kuruyorsun ve playstore daki tüm uygulamaları direkt indirip kurabiliyorsun. veya snap kuruyorsun telefona yine aynı veya amazon app store yüklüyorsun o da olmadı uygulamanın apk sını telefona indirip üzerine tıklıyorsun dosya yöneticisi ile.. kullanmadan hariçten gazel okumayın lütfen. bu durumu farkeden uygulama yazanlar zaten uygulamalarını bb world de yüklüyorlar ve oradan da bb nin resmi marketinden yani kurup kullanabiliyorsunuz. bb world bu gidişle 1 yıl sonra playstore un %90 ını kendi bünyesine alır... şuana kadar ziraat mobil hariç hiçbir uygulamada sorun yaşamadım.

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3

sanalpazar google play debile yok. iphone yazılımı yarsa bilmiyorum. zaten iphone uygulamalarını çalıştırıyor demedik... işin açıkçası bugüne kadar sanal pazarı hiç kullanmadım sahibinden yetiyor bana o da z10 numda yüklü zaten..
browser konusunda da z10 şuanda iphone5 den bile daha iyi. karşılaştırma videoları youtube da. ziraat bankasının normal internet şubesini bile sorunsuz kullanabiliyorum üzerinde...

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Şuanda amazon appstore apk sını indirip kuruyoruz öyle kullanıyoruz ama 10.3 sürümünde hem amazon appstore hem de snap gömülü olarak gelecek. Yani 3 marketli bir telefon olacak BlackBerry...

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben de almayı düşünüyorum hort olacak biraz ama. Cihazı yakından inceledim çok hoşuma gitti. (aşık oldum yav) 600-700 civarı lumialara bakıyordum malum o fiyata adamakıllı android yok aslında var ama benim için yok. En son Zenfone 5'e baktım tasarımını beğendmedim aşırı büyük geldi. Lumia 925'le arasında kalmıştım ama Z10 daha iyi bir tercih olur sanki. Donanımsal özellikleri hemen hemen aynı 925'le hatta 2 gb rami var. Ben sadece sms, internet için kullanıcam telefonu twitter, whatsapp falan da kullanırım. Ufak tefek oyunlar yeterli olur yani.

Teknosada 700 tlye düşmüş. http://www.teknosa.com/urunler/125071004/blackberry-z10-siyah-akilli-telefon Android apkları falan da yüklenebiliyormuş http://docs.blackberry.com/tr-tr/smartphone_users/deliverables/61510/amc1385146958354.jsp

Bir de size sorayım dedim ya alayım gitsin mi? Kullanan varsa hala tavsiyelerini, yorumlarını bekliyorum :)

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
hiç pişman olmayacaksınız. ne lumia ne de android aklınızın ucunda kalmayacak... 4 4 lük bir telefon...

ByMakroad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir samsung galaxy s3 telefonum var gözüm gibi baktım 3. yılı bu yıl ve yavaşladı iyice bende sıkıldım değiştirmek istiyorum çokta bütçem yok z10 700 lira sizde s3ü satıp alıyım mı ?

ComplexHat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence beklentini iyi belirle , bb devri gitgide bitiyor ve çok geride kaldılar. Bu modeli hiç kullanmadım ama iş yerinden arkadaşım kullanıyor hiç de memnun deil