Black Berry z10 tavsiye eder misiniz

Bu konuyu okuyanlar

veysel247

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar z10 almak istiyorum tavsiye eder misiniz

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Blackberry öldü artık ne bu blackberry hasreti geç androide yada ios'a.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Ölü bir cihaz. Almayın.

veysel247

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon kullanışlı gibi ama alışınca filan iyi kullanılmaz mi

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Olay telefonun kullanışlılığında değil blackberry öldü artık alınmaz daha illa alacam diyorsan senin bileceğin iş ayrıca blackberry nin marketinde fazla uygulama da yok.ölmüş artık tutunmaya çalışıyor.

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Oyun oynamayacaksan fazla program yuklemeyeceksen ve tuzun kuru ise yada satıp defistirebilecek isen al guzel bi sistem akıcı az ve öz tuzum kuru olsa alırdım

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Z10 u ben inceledim hiç iyi değil blackberry sevmeme rağmen

veysel247

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
almıyorum Arkadaşlar teşekkürler :) s4 alacağım :)

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
telefon kullanışlı gibi ama alışınca filan iyi kullanılmaz mi

Vazgeçmem kötü olmuş. Bence imkanın varsa hiç düşünmeden Blackberry Z30 al. İşletim sistemi ve cihaz kalitesini yaşa.

Sen öldü diyenlere de hiç aldırış etme, çünkü çoğu insan hiç anlamasa bile herkes kullanıyor diye android alıyor. Android market zenginmiş falan filan.

Blackberry appworld'de nerde çöp uygulama var marketine koysaydı oda android market ile yarışı hale gelirdi.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Vazgeçmem kötü olmuş. Bence imkanın varsa hiç düşünmeden Blackberry Z30 al. İşletim sistemi ve cihaz kalitesini yaşa.

Sen öldü diyenlere de hiç aldırış etme, çünkü çoğu insan hiç anlamasa bile herkes kullanıyor diye android alıyor. Android market zenginmiş falan filan.

Blackberry appworld'de nerde çöp uygulama var marketine koysaydı oda android market ile yarışı hale gelirdi.

ailemde blackberry bold kullanan var gel gör ki appworld de hiçbirşey yok ama :)
abartmiyim de whatsapp , viber , shazam gibileri var fakat en basitinden instagram yok.
oyun olarak da fazla birşey yok.tuzu kuru ise alır.oyun oynamam bana whatsapp falan yeter diyorsa alsın tabi.

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ailemde blackberry bold kullanan var gel gör ki appworld de hiçbirşey yok ama :)
abartmiyim de whatsapp , viber , shazam gibileri var fakat en basitinden instagram yok.
oyun olarak da fazla birşey yok.tuzu kuru ise alır.oyun oynamam bana whatsapp falan yeter diyorsa alsın tabi.

Apk lar bb10 da çalışıyo diye duydum dogruysa oyun sıkıntısı çekmez

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ben çocuk değilim oyun oynamam dersen black berry z10 uyar sana yoksa uzakdur.
Screenshot+from+2014-04-07+18%253A27%253A40.png

bu parayı hak etmiyor z1 alırsın o paraya.
http://www.teknosa.com/urunler/125071004/blackberry-z10-siyah-akilli-telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3g hizi nasil oluyor, bende AMerikada birtane almayi dusunuyorum ama HSPA+ 2100 destekliyor acaba bu turkiyedeki 3g nin kullandigi band genisligimi? Bilen var mi? HSPA 2100 dese tamam turkiyedeki diyecegim ama + koyunca kafam karisti bilgisi olan?

CMYK

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Ben Z10 kullanıyorum ve eşime de aldım beraber kullanıyoruz.
Eksi yönleri

1.---3g görüntülü konuşma yok (En önemli eksikliği (benim düşüncem)) BBM veya skype gibi uygulamalar ile görüntülü konuşma mümkün ama internet gerekli.

2.---Kamerası karanlıkta berbat çekiyor. :(

3.---Şarzı, ortalama aynı donanıma sahip diğer akıllı telefonlara göre daha hızlı bitiyor ve şarzı azaldımı insanda endişe uyandıran bir hal alıyor... :)

4.---Telefon açılırken sabırlı olmak gerekiyor.

5.---Biraz daha hızlı olmasını beklerdim...

6.---Tanıtımı yapılırkenki bazı özelliklerini hiç kullanamıyacağız (iş ve özel uygulaması blackberry balance,)

7.---Oyun ve uygulamaları açık bırakırsanız şarz hızlı bir şekilde bitmeye başlıyor.

Benim İçin Artı Yönü

1.--Fiziksel tuş olmaması (Geri tuşu)

2.--Uygulamalar diğer aklıllı telefonlara göre biraz daha hızlı açılıyor.

3.--Blackbery link uygulamasını kurduğum bilgisayarın dosyalarına(Kullanıcı dosyaları masaüstü belgelerim gibi) erişebiliyorum (aynı ağ içerisinde olmak gerekiyor)

4.--Android uygulamalarının apk dosyalarını destekliyor

5.--Şu ana kadar gördüğüm en güzel kasa yapısı ve şekil telefon su geçirmez olsaydı daha iyi olurdu...

6.--Gps alıcısı iyi konum bulmada samsung modellerinden daha iyi.

7.--Blackbery protect özelliği çok hoşuma gidiyor.(İnternet üzerinden telefonunun nerede olduğunu bulmaya ve birkaç özellik daha sunuyor.)

8.--Telefon dili ve klavye dili ayarları çok hoşuma gidiyor

9.--Blackbery Hub güzel Ama gmail dışında ücretsiz mail kuramadım..
Aslında kayda değer bir artısı yok... :(

Pişman mıyım 3g (Görüntülü görüşme) ve kamerası yüzünden Evet ve uzun yıllar kullanmam gerekecek z30 bulamadım bulsaydım pahalı olacağından alamıyacaktım.

Daha yazardım ama vaktim kısıtlı....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben tavsıye ederım, uygulamalar her gecen gun artıyor. Kendıne has ıslemcıso war ve sade bır telefon. Iphone gıbı ortalık malı degıl hıc olmazsa. Ben gayet memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
BlackBerry z10 mükemmel bir telefon battı diyenler bilgiyi nereden almışlar acaba merak ettim. Hayır, batan bir şirket nasıl heray yeni özellikler ile güncelleme yolluyor telefonuma onu anlayamadım.
Eski BlackBerry cihazlarla z10 karşılaştırmak iphone ile androidi karşılaştırmaktan farksız çünkü tamamen yeni bir işletim sistemine sahip. Ilk sürüm olmasına rağmen çok ama çok kullanışlı. Şişme kasma donma yapmaz...

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Blackberry öldü uzakdur o firmadan samsung al daha iyi :)

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Blackberry öldü uzakdur o firmadan samsung al daha iyi :)

Cenazesini sen mikaldırdın? ne demek öldü? adamlar sürekli yeni telefonlar sürüyorlar piyasaya. heray güncellemeler geliyor Z10 numa. ahiretten mi gönderiyorlar? z10 hiç kullandınız mı? kullanıp yorum yapsanız eywallah ama bu kadar mükemmel bir cihaz için hiç kullanmadan yorum yapmanız ilginç doğrusu...

bundan sonra blackberry den şaşmam...

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
mükemmel mi ? Sscmalamayin blackberry evet güzel cihazlar yapmıştır ama artık yazılım konusunda ciddi ozurludur.
Not: 9700 9780 9900 ve w10 kullanmış birisiyim.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Cenazesini sen mikaldırdın? ne demek öldü? adamlar sürekli yeni telefonlar sürüyorlar piyasaya. heray güncellemeler geliyor Z10 numa. ahiretten mi gönderiyorlar? z10 hiç kullandınız mı? kullanıp yorum yapsanız eywallah ama bu kadar mükemmel bir cihaz için hiç kullanmadan yorum yapmanız ilginç doğrusu...

bundan sonra blackberry den şaşmam...
iyi sana hayırlı olsun , blackberry telefonları kullandım , ve arkadaş tavsiye edermisiniz diyor bende halen kesinlikle alma diyorum arkadaşa

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Şu zamanda artık blackberry almak pismanliktir arkadaşlar .net kafanıza yazık etmeyin.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Blackberry herkese uygun degil bunu bilerek alin sonra cok pisman olursunuz bana uygun degil.

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
BB eski popülerliğini yitirmiş bir telefon.

En basit olayı HTML anlık mail. BB Net servisinden yararlanmadan anlık mail alamıyorsunuz. Ekstra uygulamalar yeni modellerde anlık mailler TCP/IP ayarlarıyla internet servisini kullanma gibi durumlar var evet ama alt yapı hala BB Service de kaldığı için stabil çalışmıyor maalesef.

Z10 Özelliğinde Android ve Windows Mobile işletim sistemli çok çeşit telefon varken neden BB hayranlığı önce onu öğrenmek gerekiyor.

Kullanım alanı BB Mailimi yaparım Whatsapp, az browser sörf, telefon görüşmesi, sms mantığı ise telefon hayranlığı da var ise BB alınır. Ama uygulamasız yapamam haberlerimi okurum anlık güncelleme alırım GG, Sanalpazar, N11 takip ederim Retrica takılırım gibiyse uzak durun.

Tavsiyem Apple ama bütçe yoksa özellikleriyle sizi tatmin edecek Android işletim sistemli cihaz.

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
iyi sana hayırlı olsun , blackberry telefonları kullandım , ve arkadaş tavsiye edermisiniz diyor bende halen kesinlikle alma diyorum arkadaşa

senin kullandığın bb ile z10 aynı mı? biri armut biri elma. ikisinin marketi bile farklı, işletim sistemi farklı, menüler farklı, kullanımı farklı...adam sana lumia alayım mı diyor sen 6600 kullandım kötüydü alma diyorsun aynı şey... eski bb os ile Qnx işletim sistemini aynı kefeye koymak nasıl bir mantık

- - - Mesaj Güncellendi - - -

BB eski popülerliğini yitirmiş bir telefon.

En basit olayı HTML anlık mail. BB Net servisinden yararlanmadan anlık mail alamıyorsunuz. Ekstra uygulamalar yeni modellerde anlık mailler TCP/IP ayarlarıyla internet servisini kullanma gibi durumlar var evet ama alt yapı hala BB Service de kaldığı için stabil çalışmıyor maalesef.

Z10 Özelliğinde Android ve Windows Mobile işletim sistemli çok çeşit telefon varken neden BB hayranlığı önce onu öğrenmek gerekiyor.

Kullanım alanı BB Mailimi yaparım Whatsapp, az browser sörf, telefon görüşmesi, sms mantığı ise telefon hayranlığı da var ise BB alınır. Ama uygulamasız yapamam haberlerimi okurum anlık güncelleme alırım GG, Sanalpazar, N11 takip ederim Retrica takılırım gibiyse uzak durun.

Tavsiyem Apple ama bütçe yoksa özellikleriyle sizi tatmin edecek Android işletim sistemli cihaz.
z10 hakkında ne biliyorsunuzda bu yorumu yapıyorsunuz? ya da Qnx işletim sistemi hakkında? gg, sanalpazar, aliexpress hepsini de sorunsuzkullanıyorum z10da... deminki arkadaşa dediğim gibi lumia ile 6600 ı kıyaslamayın.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

z10 piyasadaki en stabil en akıcı en kullanışlı işletim sistemidir, heray yeni özellikler ve artan stabilite ile güncelleme almaktadır. 10.3 ile de var mı bana yanbakan diyecek bir işletim sistemidir...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bb10.3 android'ten iyi daha da iyiye gidiyor çekinmeden black berry z10 alınır.