Black Berry Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Güzel cevap güzel kapak olmuş :) bende 2 ay passport modelini kullanmış biri olarak kullanılan malzemenin kalitesini yazılımın hızını stabilitesini güvenilir oluşunu yabana atamam marketin boş olması ve oyun oynamaya müsait olmaması sebepleri ile iPhone a geçiş yaptım. Lütfen S4 kullanan adamlar gelip şurda Blackberry i kötülemesin.

Telefondan anlamadığınız o kadar belli ki, ezbere konuşuyorsunuz. Blackberry Z30 mu saçma sapan, yoksa Blackberry Passport mu saçma sapan.
Şu anda mobil sektörde en hızlı tarayıcı Blackberry 10 işletim sistemide gömülü olan tarayıcıdır. Şuanda gerçek zamanlı çalışan tek mobil işletim sistemi BB10'dur. Şuan naturel ses teknolojisini kullanarak telefon görüşmelerinizde en berrak ses kalitesi Blackberry Z30'dadır. Şuan en güvenilir işletim sistemi hala BB10'dadır.
Bunların hangisi saçma sapan merak ettim doğrusu.?
Sana hayallerinle mutluluklar.. Bir ara camdan dışarı bakmayı unutma.

BlackBerry Priv Türkiye'de ne zaman şatışa sunulacak? Bilgisi olan var ise paylaşabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru bb

SDN Okuru
Kesinlikle katiliyorum. Suan 1.telefon olarak bb z10 kullaniyorum ve ilk günkü gibi. Ne takilma var ne kasilma var. Tamamen iş dunyasi icin hazirlanmis kolay kullanimli bir telefon. Tek sorun uygulama eksikligi. Buda insanlarin en önemli tercih etmeme sebebi. Ayni zamanda iphon 5s var bende 2.tel olarak ve icinde hat bile yok. Bb nin internetinden baglaniyorum ve sadece uygulamalar icin kullaniyorum. Eger iponun bb den daha iyi oldugunu dusunsem iki telefonu da satar ip 6 alirdim. Millet Sadece sosyal medya icin kullandigindan bilmeden etmeden konusuyor bb hakkinda. Aklimda su aralar passport var. Büyük ihtimalle gecis yapacam.

Bir zamanların en iyisiydi ; BlackBerry !

O zamanlar için herkeste bir BlackBerry furyası yasanıyordu.İphone'un adı bile yoktu.BlackBerry'e rakip olan birkac marka vardı ki sımdı o markalardan eser kalmadı.RIM (Research In Motion) isimli firmanın ürünüydü bu akıllı cihazlar.8700 ile bir cıkıs yakalayan firma asıl cıkısını 9000 Bold serisi ile yakaladı.En cok tercih edilen modelleri arasında 8320 Curve,8120 Pearl,8820,9700 Bold,9300 Curve,9800 Torch,8520 Curve,9360 Curve ve 9900 Bold serileri en çok tutulan modelleri olmus olup daha sonra firmanın satıslarının dusmesi nedeniyle diğer ürünleri (bugun piyasada olanlarda dahil) bu kadar satış adedi yakalayamadı.Basta arap ülkeleri olmak üzere,sonra da Türkiye'den resmi olarak çekilmiştir.Son haberlere göre artık akıllı telefon üretmeyeceklerine dair bir bilgi dolasmakta ancak net bir bilgi midir bilinmiyor.

Kendim de,2005 ile 2014 yılları arasında BlackBerry cihazları kullanmıs biriyim.

Telefondan anlamadığınız o kadar belli ki, ezbere konuşuyorsunuz. Blackberry Z30 mu saçma sapan, yoksa Blackberry Passport mu saçma sapan.
Şu anda mobil sektörde en hızlı tarayıcı Blackberry 10 işletim sistemide gömülü olan tarayıcıdır. Şuanda gerçek zamanlı çalışan tek mobil işletim sistemi BB10'dur. Şuan naturel ses teknolojisini kullanarak telefon görüşmelerinizde en berrak ses kalitesi Blackberry Z30'dadır. Şuan en güvenilir işletim sistemi hala BB10'dadır.
Bunların hangisi saçma sapan merak ettim doğrusu.?

Kesinlikle katılıyorum...bir konu hakkında yorum yapabilmek icin o konu hakkında biraz değil ayrıntılı bir bilgiye sahip olmak gerekir.BlackBerry cihazlar her ne kadar da ozellikle ülkemizde tutulmasa da iPhone ve diğer cihazlardan cok daha basarılıdır.Tasarım sevilir ya da sevilmez o ayrı bir olaydır,o konuda yorum yapılamaz ancak teknolojik konuda ileri bir cihazdır.

Blackberry de oyun oynayamayıp ağlayan bebeleri hiç anlamıyorum. O bir oyun telefonu değil sonuçta genelde şirketlerin kullandığı Nokia gibi hedef kitlesi küçük yaşlı kardeşlerimiz değil. Alacak arkadaşlar buna göre alsın. Çünkü artık app markette yazılan BB hakaretlerinden sıkıldım.

(Ülkemde BB düşmanı görmek istemiyorum bro...) :cool: Blackberry Curve 9360