Black Berry Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Black Berry kullanıcıları, bu başlık altında toplanıyor, fikir alışverişi yapıyor...

şowalye

SDN Okuru
blackberry 9360 OS 7.1 model tlf süper soyal ağlara yautube daha neler neler hebssi sorunsuz izliyorum

Blackberry curve 8520 aldım ve memnun değilim youtube de çok kasıyor ve pek fazla uygulama yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende BlackBerry z10 var ve hıc memunundeyılım bu nebıcım tel telefoncu,bıne

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Z10 kullanamayan 3310 kullansın... z10 kullanılması en kolay dokunmatik telefon. ..

6 yıldır blackberry kullanıyorum farklılıgını bılyorum ozellikle bs 10 ile farkını gosterdı android uygulama marketiyle popüler baska bısey yok bence Blackberry kötü günler değil yıllar geçiriyor evet belki uzun süre devam edecek ama malzeme kalıtesı stabılıtesı bana yetıyor ısımıze yarayan cogu uygulmayıda calıstırıyor

CMYK

Profesör
Blackberry Z10 STL 100-1 için 10.3 çıksa artık beklemek sıkmaya başladı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Q10 um var android uygulamalarını bir türlü telfona yükleyemiyorum ne yapmalıyım? Apk uzantılı dosyaları PC de açamadığım için bu sorun oluyor sanırım.

CMYK

Profesör
Ayrıca bişi farkettim: Konu başlığı Black Berry olarak yazılmış hangisi doğru?
Blackberry ?
Black Berry ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yada arama sonuçlarında bu konu çıkmasın diye mi böyle yazılmış :D

2003 yılından 04/2014 yılına kadar BlackBerry kullanıcısıydım...sadece BlackBerry'nin ülkemizden çekilme ve garanti nedenlerinden dolayı BlackBerry kullanmayı bıraktım !

Abi oha. Bu devirde BlackBerry kullananlar mı varmış?
Saçma saçma telefonlar üreten markanın teki BlackBerry. Tasarımları berbat ötesi. Ben öyle bir telefonu bırak cebime koymayı, evimin içine sokmam.

Abi oha. Bu devirde BlackBerry kullananlar mı varmış?
Saçma saçma telefonlar üreten markanın teki BlackBerry. Tasarımları berbat ötesi. Ben öyle bir telefonu bırak cebime koymayı, evimin içine sokmam.
Telefondan anlamadığınız o kadar belli ki, ezbere konuşuyorsunuz. Blackberry Z30 mu saçma sapan, yoksa Blackberry Passport mu saçma sapan.
Şu anda mobil sektörde en hızlı tarayıcı Blackberry 10 işletim sistemide gömülü olan tarayıcıdır. Şuanda gerçek zamanlı çalışan tek mobil işletim sistemi BB10'dur. Şuan naturel ses teknolojisini kullanarak telefon görüşmelerinizde en berrak ses kalitesi Blackberry Z30'dadır. Şuan en güvenilir işletim sistemi hala BB10'dadır.
Bunların hangisi saçma sapan merak ettim doğrusu.?