Bitturk.net Üye Alımları Açık

Bu konuyu okuyanlar

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Artan talep ve yogun ilgiden dolayi Kurban Bayramini beklemedik ve Uyeliklerimizi actik.

Yedek hesap vb. durumlarda tum hesaplarinizin kapatilacagini goz onunde bulundurup girisimde bulunmayiniz.

Yeni uyelerimize Hos geldin diyor ve uyelik mesajlarindaki tum linkleri okumalarini ve incelemelerini arzu ediyoruz.

Bekleme sistemi ve slot sistemi de uyeliklerin acilmasi ile yine devreye girmistir.

Bitturk Yonetimi

:thumbup1:

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben bitturke üye değilim olacaktım ama bu ip adresi ile kayıtlısınız diye uyarı verdi ;öyle değilse bizimle irtibata geçin diyor ama irtibata geçmek için üye olmak lazım :( belki üye olmuşumdur diye şifre hatırlatı da denedim aktivasyon mailini de denedim ama böyle bir mail mkayıtlı değil uyarısı aldım! Ne olacak şimdi garip

leomessi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
proxy üzerinden üye olmayı dene ordanda yönetimle irtibata geçmeyi dene

ISTEBU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok tesekkurler ne zamandır uye olmayı beklıyordum.

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Ben bitturke üye değilim olacaktım ama bu ip adresi ile kayıtlısınız diye uyarı verdi ;öyle değilse bizimle irtibata geçin diyor ama irtibata geçmek için üye olmak lazım :( belki üye olmuşumdur diye şifre hatırlatı da denedim aktivasyon mailini de denedim ama böyle bir mail mkayıtlı değil uyarısı aldım! Ne olacak şimdi garip

Modemi kapat aç ip adresin degiştikten sonra tekrar dene :wink:

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Mail yazıcağınıza siteye üye olun alımları zaten açık.Teşekkürler bu arada

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ben bu işte anlamadım. Proxy ile denedim olmadı tunnelden denedim olmadı. Her seferinde ip adresiniz kullanılıyor diyor. Benimle dalga mı geçiyor?

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
@Yengeç orada Türkiye'nin en büyük torrent sitesi demese takmazdım ama öyle deyince alalım dedim. Arena-tr üyeliğim var ama eski filmleri indiremiyorum. Seed desteği kötü.

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
modemi kapatıp açtım bu sefer proxy üzerinden üye olamazsınız diye saçmaladı

mfd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
banada bu hataları verdi

Uzgunum, Kullandiginiz IP Adresi Baska Bir Hesap Tarafindan Kullanilmaktadir, Hatali Oldugunu Dusunuyorsaniz Bizimle Iletisim Kurunuz!

P Adresiniz Olan 193.200.150.137 Baska Bir Hesabinizda Kullanilmis! Cift Hesaplara Izin Verilmemektedir.

IP Adresiniz Olan 89.238.153.20 Baska Bir Hesabinizda Kullanilmis! Cift Hesaplara Izin Verilmemektedir.

kayıt olmak hiç bu kadar zor olmamıştı

canseven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.bitturk.net/signup.php?referrer=canseven

üye alımları açık, referans olayım size buyrun :D

MysteЯio

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Ben bu işte anlamadım. Proxy ile denedim olmadı tunnelden denedim olmadı. Her seferinde ip adresiniz kullanılıyor diyor. Benimle dalga mı geçiyor?

banada bu hataları verdi

Uzgunum, Kullandiginiz IP Adresi Baska Bir Hesap Tarafindan Kullanilmaktadir, Hatali Oldugunu Dusunuyorsaniz Bizimle Iletisim Kurunuz!

P Adresiniz Olan 193.200.150.137 Baska Bir Hesabinizda Kullanilmis! Cift Hesaplara Izin Verilmemektedir.

IP Adresiniz Olan 89.238.153.20 Baska Bir Hesabinizda Kullanilmis! Cift Hesaplara Izin Verilmemektedir.

kayıt olmak hiç bu kadar zor olmamıştı

Bende de aynı hatayı veriyordu.Bugün bi daha deneyeyim dedim,sorunu düzeltmişler,üye oldum :)