Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

bafegomis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kaldığım yerde ''aile profili'' var.dns değiştirmek işe yaramıyo.vpn'siz siteye erişemiyorum.vpn'li opera browser'la siteye giriş yaptığımda yukardaki hatayı veriyo.ip çakışması nasıl oluyosa artık,muhtemelen lüksemburg'un ip'sini kullanıyorumdur vpn ile :)

GOKHANSOYLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaldığım yerde ''aile profili'' var.dns değiştirmek işe yaramıyo.vpn'siz siteye erişemiyorum.vpn'li opera browser'la siteye giriş yaptığımda yukardaki hatayı veriyo.ip çakışması nasıl oluyosa artık,muhtemelen lüksemburg'un ip'sini kullanıyorumdur vpn ile :)
İsterseniz bilgilerinizi bana verin Size üyelik alabilirim.
Ekran Alıntısı.PNG

bafegomis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İsterseniz bilgilerinizi bana verin Size üyelik alabilirim.Ekli dosyayı görüntüle 42806
çok sağol kardeş de hesabın riske girebilir bu defa da,önermem bu yolu.ayrıca bittürk'ün ne kadar kaliteli olduğu belli değil.turktorrent kadar iyi değil.böyle dolambaçlı yolları hakedicek bir site olduğunu düşünmüyorum bittürk'ün.turknova var elimde zaten onunla şimdilik idare etmek en iyisi.

Reaksiyon puanı
78
bitturk.com sitesinde aradiginiz çoğu seyi rahatlikla bulabilirsiniz
48197E2E-E5AE-43DB-8050-49B3DDDA2F45.png

Merak edenlere gelsin. Boşverin. Başka kaynaklardan dijital para isini halledin.

Bu arada suan davetiye ile üye olmaya gerek yok. Üye ol a tıklamanız yeterli.

7ACCB99B-CE23-4399-B767-F82B258EBA47.png

Konu taa 2008 de açılmış. Adminler yorum yapmayı kapatsa mı ki ? Gereksiz konu çünkü.

Son düzenleme:

Nurullah43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Hatada aynı İP adresinden birden fazla üyelik alamazsınız diyor siz napacam diye soruyorsunuz. Söyleyeyim bir tane üyelikle yetineceksiniz 2.sini almayacaksınız. Ama ben riske girecem derseniz modemi kapatıp 1 dk sonra açıp yeni İp aldıktan sonra kayıt olabilirsiniz. Ama şu var ki sadece ip numaranız değil isim benzerliği ve giriş yaptığınız konumlar da kaydedilir. Yani risk almak size kalmış . Yedek hesap diye kullandığınız hesaptan da olursunuz.

bafegomis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hatada aynı İP adresinden birden fazla üyelik alamazsınız diyor siz napacam diye soruyorsunuz. Söyleyeyim bir tane üyelikle yetineceksiniz 2.sini almayacaksınız. Ama ben riske girecem derseniz modemi kapatıp 1 dk sonra açıp yeni İp aldıktan sonra kayıt olabilirsiniz. Ama şu var ki sadece ip numaranız değil isim benzerliği ve giriş yaptığınız konumlar da kaydedilir. Yani risk almak size kalmış . Yedek hesap diye kullandığınız hesaptan da olursunuz.
kardeş 2.hesap peşinde değiliz merak etme.sorun başkaydı.bu sıkıntı opera'nın vpn'i ile alakalıydı sanırım.2.hesap arayışı içinde olup da bunu beceremeyince yardım isteyecek kadar salak değiliz heralde.senin bunu düşündüğümüzü varsayman hata,bunu not etmen 2.hata.

MehmetF4tih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba iyi günler elinde davetiyesi olan varsa gönderebilir mi? [email protected]

Bana yardımcı olan olursa kendisine yazılım konusunda yardımcı olacağım..

cemsea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok iyi ratio ya sahiptim ama ben de hit run a takıldım. davetiye almam mümkünse süper olur. şimdiden teşekkürler [email protected]