Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaşlar eski bittürk kulanıcı olarak sistem tarafından hitruna maruz kaldım sebebi dosyayı indirdik fakat bilgisayarı kapatmak zorunda olduğumdan sisteme giriş yapamıyrum sizden ricam özellikle adminlerden kullanıcım üzerindeki hit runı kaldıra bilirmisiniz. eğer kaldıramazsanız. yeni bir davetiye yollaya bilşirmisiniz?
hitruna maruz kalan hesap adım: mavilim04
yeni davetiye için yeni mail adresim : [email protected]

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

kaldığım yerde ''aile profili'' var.dns değiştirmek işe yaramıyo.vpn'siz siteye erişemiyorum.vpn'li opera browser'la siteye giriş yaptığımda yukardaki hatayı veriyo.ip çakışması nasıl oluyosa artık,muhtemelen lüksemburg'un ip'sini kullanıyorumdur vpn ile :)

kaldığım yerde ''aile profili'' var.dns değiştirmek işe yaramıyo.vpn'siz siteye erişemiyorum.vpn'li opera browser'la siteye giriş yaptığımda yukardaki hatayı veriyo.ip çakışması nasıl oluyosa artık,muhtemelen lüksemburg'un ip'sini kullanıyorumdur vpn ile :)
İsterseniz bilgilerinizi bana verin Size üyelik alabilirim.
Ekran Alıntısı.PNG

İsterseniz bilgilerinizi bana verin Size üyelik alabilirim. Ekli dosyayı görüntüle 42806
çok sağol kardeş de hesabın riske girebilir bu defa da,önermem bu yolu.ayrıca bittürk'ün ne kadar kaliteli olduğu belli değil.turktorrent kadar iyi değil.böyle dolambaçlı yolları hakedicek bir site olduğunu düşünmüyorum bittürk'ün.turknova var elimde zaten onunla şimdilik idare etmek en iyisi.

bitturk.com sitesinde aradiginiz çoğu seyi rahatlikla bulabilirsiniz
48197E2E-E5AE-43DB-8050-49B3DDDA2F45.png

Merak edenlere gelsin. Boşverin. Başka kaynaklardan dijital para isini halledin.

Bu arada suan davetiye ile üye olmaya gerek yok. Üye ol a tıklamanız yeterli.

7ACCB99B-CE23-4399-B767-F82B258EBA47.png

Konu taa 2008 de açılmış. Adminler yorum yapmayı kapatsa mı ki ? Gereksiz konu çünkü.

Son düzenleme:
Hatada aynı İP adresinden birden fazla üyelik alamazsınız diyor siz napacam diye soruyorsunuz. Söyleyeyim bir tane üyelikle yetineceksiniz 2.sini almayacaksınız. Ama ben riske girecem derseniz modemi kapatıp 1 dk sonra açıp yeni İp aldıktan sonra kayıt olabilirsiniz. Ama şu var ki sadece ip numaranız değil isim benzerliği ve giriş yaptığınız konumlar da kaydedilir. Yani risk almak size kalmış . Yedek hesap diye kullandığınız hesaptan da olursunuz.