Bitdefender Türkiye-Global fiyat farkı.

Bu konuyu okuyanlar

emre78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bitdefender global sitede ve Türkiye sitesinde fiyatları farklı. Sizce sebebi nedir? Türkiye versiyonu sahte olabilir mi? (Site sertifikasında Comodo yazıyor.) Linklere tıklayarak fiyatlara bakabilirsiniz.
Türkiye fiyatı 1 kullanıcı 1 yıl 106 TL. 3 kullanıcı 1 yıl 160 TL. Internet Security | Bitdefender Türkiye
Global fiyat 1 kullanıcı 1 yıl 220 TL. 3 kullanıcı 1 yıl 160 TL. (% 40 indirim var son seçenekte.) Bitdefender Internet Security 2018 - Internet Security Software

Eğer Türkiye fiyatı normalse 2 yıl 1 kullanıcı 160 TL alacağım.
Kaspersky'ı da düşünüyorum.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Türkiye olandan ben geçen yılda aldım lisans bu yılda bir sıkıntı yaşamadım hatta telefon bile aldım

emre78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım. Peki memnun musun? Kaspersky la arasında kararsız kaldım da. @BALAXIS Arayüzü falan nasıl, kullanışlı mı?

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Anladım. Peki memnun musun? Kaspersky la arasında kararsız kaldım da. @BALAXIS Arayüzü falan nasıl, kullanışlı mı?
Aynen kullanışlı baya sistem optimize en iyi tarayıcılardan tavsiye ederim kasypery norton falan baya kasıyor tavsiye etmem

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Türkiye sitesi sahte değil. Bitdefender'in İngilizce sayfasını en aşağıya kaydırın. Sağ alt köşede bir tane Dünya haritası göreceksiniz. O haritaya bastığınızda Bitdefender'in yerel sayfaları çıkıyor. Orada "Turkey - Türkçe" seçeneği de var. Ona basınca bu bağlantıya yönlendiriyor:
Bitdefender Antivirüs Yazılımı | 1 Numaralı Antivirüs Yazılımı

emre78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim arkadaşlar.

Son mesajlar