Bitcomet mi ? UTorrent mi? vüze mi?

Bu konuyu okuyanlar

snl_007

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bitcomet 1,32 mi ? UTorrent 3.x mi? yoksa vüze Vuze 4.7 mi?

Değerlendirmeleri son sürüm üzerinden yapalım hangisi size göre daha hızlı indirme yapıyor veya özellikleri daha iyi.
Hangisi daha çok indirme sunucusuna bağlanıyor bu konuda bilgisi olan varmı mesela 4/7 (4/33) sade 4 une bağlanıyor galiba... daha çok bağlanamazmı 1 dosyadada 0/0 (0/67) yazıyor dosya indirmiyor neden %49 da kaldı

Vuze'de tasarım falan kötü bence

Utorent kulanışlık açısından beğenmedim... hızı yavas sanki

bitcomet indirme hızı 500 600 u buldu. en sevdiğim özelliği albüm yada film arşivi torentlerde once dosyaya bağlanıyor içlerinden istediğin seçip indirebiliyorsun.

Kafamı karıştıran niye herkes utorent diyor bilmediğim bir
özelliğimi war. 2 yada 3 yazılımı deneyen yorum yapsın

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Hepsi aynı aslında, hiç birinin bariz bir üstünlüğü yok.Kur birini gitsin.Ufak farklar için kafa kurcalamaya değmez.

Hız konusuna gelince, hiç bir program senin hat hızından daha fazlasını sana veremez.Ne utorrent nede başkası.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Utorrent mi yavaş? Her zaman hızımın ve seedlerin elverdiği oranda son hız çektim. Kaliteli torrent programından sa kaliteli torrent sitelerine bak. bkz: zamunda.net :D

snl_007

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aynı yerden dosya indirdim bitcomente gore yavas indirdi.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bitcomet hat hızını sömürerek diğerlerinden biraz daha hızlı indirir ama interneti felç eder, download yaparken sörf yapmak zorlaşır. hız tabiki önemli ama kullanışlılık bence daha önemli o sebepten utorrent iidr iii

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence hepsi aynı ben olsam sallamadan bir tanesini kur benden sana söylemesi

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben Utorrent kullanıyorum.Arkadaşların dediği gibi hiçbir hız farkı yok fakat Utorentin kullanımı daha kolay gibi geldi bana :)

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Utorrent'in bariz bir farkı yok denmiş ama aslında var. Aynı linuxtaki torrent istemcileri gibi uzaktan kontrol etmeye yarayan "uTorrent Remote" özelliği var. Benim çok işime yarıyor bu özellik. Android'ime de aynı uygulamayı kurdum ve dışarıdayken her türlü müdahaleyi yapabiliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bittorrent kullanıyoru ve gayet iyi 870kbs yi gördüm ve normalde 600 ile 800 arasında değişiyor ve çok memnunum. ayrıca indirdiğiniz sitede fark ediyor kat ph indirdiğiniz bir şeyi 100 kişi daha indiriyor ve hızı sömürüyorlar. zamunda iyidir ama üyelik alman gerek ve bu o kadar kolay deil şansınız gelirse hemen kayıt olun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KARDEŞİM VUZE Yİ İNDİR ŞU ANDA KULLANIYORUM VE 400KB/SN DE İNDİRİYORUM HEMDE TRACKER KODLARI KULLANMADAN street fighter(7.06 GB)

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Utorrent kullanıyorum bence u torrent

siyanur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bitcomet 1,32 mi ? UTorrent 3.x mi? yoksa vüze Vuze 4.7 mi?

Değerlendirmeleri son sürüm üzerinden yapalım hangisi size göre daha hızlı indirme yapıyor veya özellikleri daha iyi.
Hangisi daha çok indirme sunucusuna bağlanıyor bu konuda bilgisi olan varmı mesela 4/7 (4/33) sade 4 une bağlanıyor galiba... daha çok bağlanamazmı 1 dosyadada 0/0 (0/67) yazıyor dosya indirmiyor neden %49 da kaldı

Vuze'de tasarım falan kötü bence

Utorent kulanışlık açısından beğenmedim... hızı yavas sanki

bitcomet indirme hızı 500 600 u buldu. en sevdiğim özelliği albüm yada film arşivi torentlerde once dosyaya bağlanıyor içlerinden istediğin seçip indirebiliyorsun.

Kafamı karıştıran niye herkes utorent diyor bilmediğim bir
özelliğimi war. 2 yada 3 yazılımı deneyen yorum yapsın
Zaman içerisinde birçoğunu denedim, yaklaşık 3 yıdan beri bitcomet kullanıyorum ama ara sıra gezinip bakıyorumda, bitcomet te kalmamın en büyük özelliği; indirmeye başlamadan önce dosyaları görüp istediğimi seçebilmek, bu özellik diğerlerinde yok, hız konusuna gelince bitcomet daha fazla kullanıcıdan indirme yaptığını gördüm eşzamanlı denemelerimde ve tabii ki bu oranda hız da yüksek oluyor. Hulasa bitcomet diyorum açık ara ile :)