Bitcoin'de büyük düşüş!.

Bu konuyu okuyanlar

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Burada şöyle bir hata var yalnız. Bitcoin bir kurum ya da kuruluş değil. Sanal para birimlerinden birisi ve kripto para borsasında en değerli ve ana coin şu anda. Bunun alım satımını yine bu coinlerin sahipleri yapıyor. Yani biz. Bugün tanesi 8000 dolar olan bitcoini yarın bitcoin sahipleri 10k doların altına satmayabilir isterse. Burada talep devreye giriyor. Şu an talep geçen aylara göre azaldığı için ani yükselişler olmuyor. Hala kripto para piyasasından para kazanmak mümkün ve hala kazanmaktayım. Dikkatinizi çekmek istiyorum, borsa!

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,992
Yakın zaman önce çiftlik bank için çok kişiyi uyarmaya çalıştıklarını gördüm.
Para yatıranlar uyarılara karşı hararetle savunuyorlardı çiftlik bank 'ı. Muhtemelen kısa vadede para kazananlar oldu ve tekrar para yatırdılar. Özetle uyarılar havada kaldı, kimse önemsemedi.
Yazışmaları paylaşmışlar sosyal medya üzerinden gördüm, araba parası kaybeden de var. "O kadar söyledik dinletemedik" dediklerinde "sende haklısın" dan başka verecek cevabı yok.

Benzer şekilde bugün kısa vadede bitcoin üzerinden birileri kar sağlamış olabilir. Kolay para çekici olabilir.
Ancak aynı akıbet yarın bitcoin ve türevleri için geçerli olacak. Üstelik mahkemeye verebilecekleri bir şahıs veya kurum dahi olmayacak.
Bugün çiftlik bank için mahkeme süreci mümkün, kimin dolandırdığı belli en azından.
Çiftlik bank olayı ayrı komedi olmuş hakkatten :D

Bu arada Bitcoin siteside Games diye bölüm açmışlar gördünüz mü bilemiyorum kumarhaneye dönmüş ( Bet sitelerindeki gibi oyunlar yayınlıyorlar ) . Ben diyorum ki bu Bitcoin de bundan sonra pek hayır yok.
Çünkü Bitcoin denilen illet kumarhanelerde satılan Fişka`lara dönmüş. Tanesi 2500 - 3000 - 3500 gibi gibi

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Kumar her zaman rağbet görür. Kumar asla batmaz, batırır. Yenilikler her zaman cezbedici gelir ve kumarı canlandırır. İnsanlar her zaman çıkarları olan şeyleri savunur. Batınca da neden devlet önlem almıyor diye topluca ağlanır.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Çiftlik bank olayı ayrı komedi olmuş hakkatten :D

Bu arada Bitcoin siteside Games diye bölüm açmışlar gördünüz mü bilemiyorum kumarhaneye dönmüş ( Bet sitelerindeki gibi oyunlar yayınlıyorlar ) . Ben diyorum ki bu Bitcoin de bundan sonra pek hayır yok.
Çünkü Bitcoin denilen illet kumarhanelerde satılan Fişka`lara dönmüş. Tanesi 2500 - 3000 - 3500 gibi gibi
O kumar siteleri senelerdir var aslında ama bitcoin sitesi dediğiniz siteyi merak ettim. Çünkü bitcoin'in bir sitesi yok :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,992
O kumar siteleri senelerdir var aslında ama bitcoin sitesi dediğiniz siteyi merak ettim. Çünkü bitcoin'in bir sitesi yok :D
Abi yapmayın etmeyin bu ne peki? Bitcoin.com
Yanlışım varsa anlatın bende azdan çoktan öğreneyim.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bunların hiç biri resmi siteler değil. Resmi sitesi zaten yok. Bunlar alan adını alıp çeşitli hizmetler sunan siteler sadece :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,992
2 gün önce 8000 üzerindeyken bu gün 6700 dolar fiyatına düşmüş. Neyse durmadan çöküyor bu illet bulaşmasanız iyi olur alıp kenarada koyabilirsiniz :D

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Konuyu hortlatiyorum ama kripto para piyasasinin güncel halini bilip bu konuyu okumak keyifli geldi :) Herkese öneririm.

Son mesajlar