Bitcoin 250.000 Dolar Olacak(mış)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız :D

Kripto paralar ile ilgili yazıları okurken rastladım bu habere. Paylaşıp sizin de yorumlarınızı almak istedim. Haberin detaylarına Bitcoin 250.000 Dolar Olacak bağlantısından ulaşabilirsiniz. Ünlü yatırımcı Tim Draper'ın sözüymüş. Ünlü bir yatırımcıysa sanırım biraz ciddiye almak gerekir gibi. Bilemedim. Sizin yorumunuz nedir?

Leand

Asistan
Bu konuyu bir yerde okudum bazı arkadaşlar yani yazarlar bu adamın bazı sallamasyon yorumları olduğunu dedi yani bu da onlardan biri gibi o değilde ripple ripple dediler girmedim geçen bir yazı okudum "Ripple 2 haftada 3 kat değer kazandı" gibi bir şey yazıyordu o gün bu gündür suyu tek dikişte içemiyorum:) sanırım bu iş birazda cesaret meselesi...

kmurat

Profesör
Kesin yıl sonuna kadar 1.000.000 dolar olur. Bir veri tabanı kaydı diyip geçmeyin. Ortalıkta çok enayi var.

Bizde bu şans varken arkadaşlar, biz sattığımız an fırlar değeri :D Tabi bir yönetim altında olmadığı için ne olacağı bilinmez. Buna değer biçen yine bizim gibi insanlar sonuçta.
Hocam biz değer biçiyoruzda sistemin ucu nereye bağlı o da önemli sonuçta iş yine bireysel referansa doğru gidiyor gibi yani benim bilgim o yönde belki yanlışımdır o konuda bilgilendirirseniz iyi olur:)