Bisiklette,ayağım Ön Tekerleğe Sürtüyor.

Bu konuyu okuyanlar

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ortalama 1 yıl önce birine verdim bisikleti,çabuk getirmesini söyledim,bisiklet 1,30 saat sonra ulaştı ve artık ayağım sürtmeye başladı,bana düştüğünü söyledi.Hiç birşey demeden aldım eve götürdüm,bisikleti bisikletciye götürdüm ön çatala çat çat vurdu,hiç bir şey değişmedi,bisikletci yokki adam gibi etrafta.ardından bisikleti bodruma koyduk ve bugun çıkardım arkadaşla onun kullanmadıgı sağlam kadrolu bir bisiklete topladık benimkini lastik vites vs.. amortisörlü bisiklet oldu bende şuan,ama hala ayagım surtuyo kadro değişmesine rağmen.Sanırım bisikletimin ön tekerleği yeni kadroya büyük geliyor,öndeki çatalı çıkarıp benim ilk kadroya takmayı denedik onun bisikletininki çıkmadı.şuan en son amortisörlü kadroya parçalar takılı ve ayağım sürtüyor,bakılacak olursa her iki kadroda'da hiçbir yamukluk vs. yok hemde zerre kadar.Ama aklım almıyor nasıl sürtmeye başladı,ayağımı geride tutmamı söylemeyin öyle süremiyorum,yalnız ayağın büyümüş demeyin çünkü bisikleti vermeden önce hiç sürttüğünü hatırlamam ama bisikleti alınca'da zerre kadar yamukluk yoktu sadece sürtüyordu öne yamuk olmamasına rağmen,halada sürtüyor,öyle birşeyki sanki gözle görülmeyen ama varolan bişey gibi,kusur bakmayın baya uzun yazdım :( yardımlarınızı bekliyorum.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Senin bisikletinin çatalı yamulmuş olup, yeni bisikletin de kadrosu küçük, teker büyük ise belkide ondan çarpıyordur.

berkaysavci

Life is a game - no strings attached dating is its
Reaksiyon puanı
1
Kardes tekeri buyuk almisindir ondan olabilir bir yada ili boyut kucunu al tabi jantida kucult

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
7-8 bisiklet eskittim, ne zaman birine emanet vermişsem bir arızayla geri döndü.
Bende aylarca hiç sorun çıkarmayan alet elin adamına geçince 15 dakika sonra bir arıza çıkardı muhakkak.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
7-8 bisiklet eskittim, ne zaman birine emanet vermişsem bir arızayla geri döndü.
Bende aylarca hiç sorun çıkarmayan alet elin adamına geçince 15 dakika sonra bir arıza çıkardı muhakkak.
çok sevdiğim bir söz var bu konuda ;
"verip pişman olmaktansa,vermeyip düşman olmak en iyisidir " geçmiş olsun (=