Bu konuyu okuyanlar

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
merhabalar, 1-7 mart arası malumunuz yeşilay haftası. sadece ülkemizde değil, aynı zamanda dünyanın çeşitli bölgelerinde adından söz ettiren yeşilay, bağımlılık türlerine dikkat çekmek ve kamuoyunda farkındalık yaratmak amacıyla “bir nedenim var” adlı bir kampanya düzenliyor. yeşilay her sene bu konuda oldukça başarılı işlere imza atıyor. örneğin; geçtiğimiz yıl düzenlenen söyleşiler, bisiklet turları ve Ceza konseri gibi. Bu sene de 2-3 Mart arasında Kadıköy meydanda bir etkinlik alanı kurulacak ve karikatür atölyesi, sahne söyleşileri, atölyeler gibi pek çok etkinliğe yer verilecekmiş. bu sene kimin konseri olacağına dair bir bilgim yok fakat önümüzdeki günlerde öğrenirsem yazarım.

66750

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
ben geçen sene gönüllü olarak çalışmıştım, hem bir çok insanla tanışma fırsatı buldum hem de bu faydalı projeye bi nebze de olsa yardım edebilmiş olmaktan ötürü kendimi iyi hissettim ? bence desteklenmesi gereken güzel bir proje...

Reaksiyon puanı
24
ben geçtiğimiz sene Yeşil Dünya dedikleri alanı gezmiştim Kadıköyde. Dizi oyuncularının katıldığı söyleşiler ve cam atölyesi falan vardı. Hem eğlenebileceğiniz hem de destek olabileceğiniz güzel bi etkinlik. denk gelebilirsem ben yine katılmayı düşünüyorum