Bir market işi

Bu konuyu okuyanlar

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Merhaba forum...malum yine kış geliyor..yine bir işe girmek zorundayım bilen bilir zaten eski konularimdan. Bir market de çalışmayı düşünüyorum bir deneyeyim dedim çalışanlar tecrübeli olanlar varsa hakkında bilgi verebilirmi? Zaten arkadaşın yanına gireceğim 18 e girmeme 1 ay var o zama gireceğim. Ve gireceğim yerde HAKMAR olacak sizce nasıl bir market zinciridir bu? Yorum yazan yazmayan hepiniz iyi ki varsınız..şimdiden sağolun..

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Bozuk çocuk selam. Sen en son asansörcülük yapardın ayrıldın mı oradan? Market işi basit bir iş değil. Çalışma saatin yok. 09:00-21:00 yazar ama koca yalan. Sayımı, düzenlemesi, temizliği yemek yemeye bile vakit bulamazsın. Kasadan çıkan eksik senin maaşından gider, kasada çıkan fazla para zaten kasanındır. 3 kazanayım derken 2 kaybedersin. Birde şimdi yeni sistem var SKT yaklaşan ürünü kasiyere kösüyorlar zorla müşteriye sattırmaya çalışıyorlar. Adam gibi bir iş değil. Zincir market hele. Bim, A101, Hakmar, Şok bunların da canı cehenneme marketçiliğin de. Bir dönem sigortanı bile yapmazlar işten çabuk çıkarsın diye. Sana yarım gün iş teklifi bile verirler ama o bile yalan. Bim bir dönem 6 saatlik işçi alıyordu. Girenin 10 saatten önce çıktığını görmedim...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Normalde kapanış 10 da ama arkadaşlar 12 de çıkıyorlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bulaşma usul usul uzaklaş ne kadar arıza tip varsa müdür olur...

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
marketlerden uzak dur, çok çalıştırır az verirler.

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bu yaz markette çalışmıştım, açıkçası benim çalıştığım yerden midir nedir bilmiyorum ama anlatıldığı kadar arızalı tipler yoktu. İki kız 2 erkek iyi çalıştık markette. Çalıştığım market ama A101'di. Marketten markete değişen bir şey. Senin çalıştığın ortam ve müdür iyiyse, sıkıntı yok. Maaşım da o kadar kötü değil. Aylık ortalama 1700 falan alıyordum. Değişiyordu 1500-1800 arasında

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Bir sene ara verip sınava çalış. Üniversıtede part time işe girersın.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Bozuk çocuk selam. Sen en son asansörcülük yapardın ayrıldın mı oradan? Market işi basit bir iş değil. Çalışma saatin yok. 09:00-21:00 yazar ama koca yalan. Sayımı, düzenlemesi, temizliği yemek yemeye bile vakit bulamazsın. Kasadan çıkan eksik senin maaşından gider, kasada çıkan fazla para zaten kasanındır. 3 kazanayım derken 2 kaybedersin. Birde şimdi yeni sistem var SKT yaklaşan ürünü kasiyere kösüyorlar zorla müşteriye sattırmaya çalışıyorlar. Adam gibi bir iş değil. Zincir market hele. Bim, A101, Hakmar, Şok bunların da canı cehenneme marketçiliğin de. Bir dönem sigortanı bile yapmazlar işten çabuk çıkarsın diye. Sana yarım gün iş teklifi bile verirler ama o bile yalan. Bim bir dönem 6 saatlik işçi alıyordu. Girenin 10 saatten önce çıktığını görmedim...
Bana neden bozuk çocuk dedin.. tamam psikolojik olarak bozuk olabilirim fakat bu kadar dışlamaniza gerek yok. Bu arada yorumun için Sağol iyi günler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Konu kilitlenebilir yorum yazanlarada sağolsun.

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Seviyorum seni ne dışlaması

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Okumuyorsan gir sanayiye kendini geliştir çıraklıktan ustalığa kadar ilerle elbet zorluğu var . Lakin uzun kalırsan maaş konusundada iyidir . Asansör işide iyiydir niye bıraktın.

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Bunlar biraz şans meselesi. Memlekete çöpçü de lazım.