Bir alan adı sizce bu kadar eder mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
142
teveccuh.com | Alan Adı Satılıktır. Şimdi Satın Alın
Bu alan adı bana aitti. Hatta bu alan adına Wordpress blog sitesi kurup Adsense bile almıştım.
Araştıralım bakalım Ne oldu benim adıma dedim, Natro terbiyesiz hostingi alan adamı 560 dolara satıyor. Tamam satabilir, bunda bir şey yok.
Farkındaysanız terbiyesiz bir hosting dedim.
Bunun nedeni, hemen hemen 4 ya da 5 yıl önce natrodan başka hiçbir hosting firmasını tercih etmezdim. Daha sonra iyi oldum Gmail hesabı silindi sanırım. Yeni bir üyelik açıyorum, kimlik numarası telefon numarası istiyor. Bunu canlı sohbet panelinden yazıyorum. Diyorum ki eski hesabım şöyle de yeni hesap açtım. Diğer hesabımı silin ki, bu bilgilerim diğer hesabımda gözükmesin ya da bu hesabı silip eski hesabımın bilgilerini sıfırlamak için yeni üye olduğum E Posta adresine link yollayın. Hemen hemen hatırlamadığım üç dört tane üyeliğim var. Bunların hepsini silip tek bir hesap olarak birleştirin dedim. Öyle gıcık öyle anlayışsız öyle çocukça konuştular ki, bir daha natro ile hiç bir iş yapmadım. Turhost'a üye oldum. Biraz tedirgin olduğum için üyeliğimin silinmesini istedim, sorgusuz sualsiz sildiler. Daha sonra tekrar üye oldum. Hemen hemen 4 yıldır onlarla çalışıyorum. Birkaç olan adam ve hostum onlara kayıtlı. Bence şu an Türkiye'deki en anlayışlı ve en kaliteli firma Turhost.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Seneye de Turhost kötü olur.