Bilgisayarım da Kilitlenmeler Mevcut

Bu konuyu okuyanlar

turgut_ozal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
>Son senelerde lattopum garipleşti, internette dolaşırken durduk yerde kilitleniyor reset attıktan sonra da açılmıyor(mavi ekran veriyor) bilgisayarı biraz dinlendirince açılabiliyor.(sıcaklıkla ilgisi olabilir) (mavi ekranda hard disk ile ilgili bir not yazıyordu) (bu olayı çok kez yaşadım)(windows 8.1)

>vee format atmaya karar verdim. düzeleceğine inanıyordum. Windows 10 yükledim. AMD Ekran kartı driverini yüklerken kilitlenip kapandı. Biostan AMD ekran kartını devre dışı bırakarak* veya güvenli modda aygıt yöneticisinden devre dışı bırakarak bilgisayar açılabiliyordu. Sonra da etkinleştiriyordum. Ekran kartı driverini bu "uyanıklıkla" tekrar kurmaya kalktım kilitlenip kapandı. (*lattopta çift ekran kartı var amd ve intel)

>tekrar format attım. Bu sefer açılıştan yaklaşık olarak 10dk sonra kilitlenip kapandı. Açmaya çalışınca windows bilgisayarınızı onaramadı diyor tek seçenek kapatmak

>>> Genel olarak bilgisayarda durduk yere kilitlenip kapanma sorunu var. Bir parçada sorun filan mı var harddiskte filan. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
HD Tune ile HDD taraması yapabilirsiniz. Bunun yanında mavi ekran kodunu paylaşabilir misiniz?