Bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? Cevabı burada!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mozilla'da da takılı kalıyor namuzsuz. :D
Chrome için bunu dener misin?

1. URL çubuğunuza
    chrome://flags/#enable-npapi
    girin.
  2. NPAPI'yi Etkinleştir konfigürasyon seçeneği için Etkinleştir bağlantısına tıklayın.
  3. Konfigürasyon sayfasının alt kısmında ortaya çıkan Yeniden Başlat düğmesine tıklayın.

Chrome için bunu dener misin?

1. URL çubuğunuza
    girin.
  2. NPAPI'yi Etkinleştir konfigürasyon seçeneği için Etkinleştir bağlantısına tıklayın.
  3. Konfigürasyon sayfasının alt kısmında ortaya çıkan Yeniden Başlat düğmesine tıklayın.
Bilgisayara geçersem deneyeceğim. :) Teşekkürler

Meridian

Bunu yaptım.
  1. URL çubuğunuza
    girin.
Sonra javayı kurdum. Sitede eklentiye izin verdim gelen uyarıya "Run" olarak cevap verdim. Sonra sayfayı yeniledim tekrar oyunu seçtim Detedecing kısmını geçti oldu yani :) Chrome'de yaptım. Sende olmazsa javayı sil sonra ccleaner ile tarat tamamen. Tarayıcı önbelleği temizle sonra bu adımları yap muhtemelen olacaktır :)

Selamlar arkadaslar. Bir sorum olucak; Lenovo g510 4 gb ram intel core i3 2,4 ghz 2 gb amd radeon R5 230M laptopum var. Left 4 dead 2 oynayabilirmiyim? O oyunu daha once hic bitiremedim icimde kaldi, acaba bu oyunu calistirir mi?

Birde Walking dead sezonlarini nereden bulabilirim. Degisken senaryolu oyunlari da arastiriyorum.

NVİDİA GeFORCE 9500GT

6 Gb ram

intel core 2 duo cpu e7500 2.93ghz işlemcim var.Bu sistem The Forest kaldırır mı ?

kaldirirmi.com var artık ben ordan hallediyorum. Zaten Türkçe olarak google'da arama yaptığınızda da hep o çıkıyor. Chrome üstünde sorunsuz

#1 60FPSe kilitleyince 30 gibi oluyor
Rocket Leagueye giriyorum normalde sıkıntı yok 130fps civarı alıyorum fakat vsyncı açınca yada 60a kilitlemeye çalışınca fps yukarda 60 yazsada 30fps gibi oluyor ve kasıyor diğer oyunlarda da öyle oluyor sadece 60fpste değil mesela 130 fps alıyorum 80e kitlesem bile 30 fps gibi hissediyorum bu neden oluyor ve nasıl düzeltebilirim yardımlarınızı bekliyorum.