Bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? Cevabı burada!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar Merhaba,
Forumda sürekli " bilgisayarım şu oyunu kaldırır mı ? , bu oyunu açar mı " diye başlıklar görüyoruz.
(özellikle son çıkan GTA V) Aramızda mutlakaki bilen vardır fakat bilmeyenler için ben bir rehber hazırladım.

System Requirements Lab adlı sitemiz size hangi oyunun açıp açmayacağını söylüyor.Düşük olan sisteminizi söylüyor , mesela ekran kartı yetersiz minimum şu olmalıdır tarzında.

1-) Şimdi sitemize girelim. (Firefox önerimdir.)

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

2-)Ben GTA V'i test etmek istiyorum.
3-)GTA V'e tıklıyoruz ve "Automatic Detection" seçiyoruz (Java yüklü değilse yükleyin yoksa çalışmaz.)
4-)"Start"a basıyoruz.
5-)Burada biraz bekliyoruz(1dk kadar), sistemin özelliklerini algılıyor.

6-)Biraz bekledikten sonra bizi böyle bir ekran karşılıyor, Minimum ve Önerilen sistem gereksinimlerini destekleyip desteklemediğini söylüyor bize.
Mesela benim bilgisayar GTA V'in minimum sistem gereksinimlerini destekliyormuş.

6-)Aşağılara inincede ayrıntıları görüyoruz.

Saygılarımla BySeeker - Bir Beğeniyi Çok Görmeyin

gokhan.utar. eski canyourunit yeni systemrequirementslab hani biraz bilgin olsaydi bunu anlayabilirdin fotograflarda yaziyor zaten birde gidin bakin demesini biz bilmiyoz mu aciklama yapmisiz biraz saygili ol istetsen.
Yanlış anlama sana dedtek olmak için yazdım ama ciddem bıkttırdı benim pc şu, şu oyunu açar mı?

Bu siteye chrome ile girince javadan dolayı açmıyor. Mozilla ile açıyor ama o da takılıyor. Var mı çözümü?

Bu siteye chrome ile girince javadan dolayı açmıyor. Mozilla ile açıyor ama o da takılıyor. Var mı çözümü?
sol ustte javaya izin ver diyorduk sanirim suan mobilim hatirliyamadim sonra ekrana birsey geliyor javayi kurmak icin buralar basit diye anlatmamisim eger sizde gelmiyorsa tekrar bakabilirim.

arkadaşlar benim arkadaşım GTA V i ps3 de oynuyor bende pc de şimdi onlinede birbirimizi görebilirmiyiz aktivite yapabilirmiyiz ?

@Mustafa.Demiral Sanırım benim bilgisayarda java düzgün çalışmıyor.
Java'da sorun yok

Google Chrome kullandığınızı algıladık, bu gözatıcıda Java ekletisini kullanamayabilirsiniz. Sürüm 42'den itibaren (yayın tarihi Nisan 2015) Chrome, gözatıcıların eklentileri desteklemek için kullandıkları standart yöntemi devre dışı bıraktı. Daha fazla bilgi
Görüldüğü gibi. Başka tarayıcıda kullansan daha iyi olacak :)

stat counter