Bilgisayarım Aşırı Derece Yavaşladı

Bu konuyu okuyanlar

Bahadır Arık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Bilgisayarımda Virüs Okmasından Ciddi Anlamda Şüpheleniyorum csrss.exe adlı program çok dikkatimi çekti görev yöneticisindeki işlemleri teker teker fotoğraflarla atacağım

Bahadır Arık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Fotoğraflar atılmıyır şüphelendiğim exe leri yazıyorum ;
mmc.exe
perfmon.exe
csrss.exe (en çok şüphelendiğim)
taskeng.exe
winlogon.exe
Dll.host

---- Mesajlar birleştirildi ----

Emsisoft Emergency Kit ile bilgisayarı taramanızı öneririm: Emsisoft | Emergency Kit: Free Portable Malware Scan and Removal
Dostum Biraz Programı İndirmem Zor Ama Denerim Şuan Telefondan Yazıyorum Fiziksel bellek ara sıra anında 99 a fırlıyor

Son düzenleme:

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Fotoğraflar atılmıyır şüphelendiğim exe leri yazıyorum ;
mmc.exe
perfmon.exe
csrss.exe (en çok şüphelendiğim)
taskeng.exe
winlogon.exe

Dostum Biraz Programı İndirmem Zor Ama Denerim Şuan Telefondan Yazıyorum Fiziksel bellek ara sıra anında 99 a fırlıyor
VirusTotal'de kuşkulandığın dosyaların konumunu bulup taratabilirsin: VirusTotal
Zararsız bir sistem dosyası da olabilirler.

Bahadır Arık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
VirusTotal'de kuşkulandığın dosyaların konumunu bulup taratabilirsin: VirusTotal
Çok teşskkürler bilgisayar şuan daha iyi bir durumda bilgisayarda şuan sadece o önerdiğiniz program ve arkada otomatik okarak steam açık 2gb ram harcıyorlar normalmi?

Discord kullanıyormusunuz? Kullanuyorsanız atarmısınız Discord kodunuzu ve kullanıcı adınızı

Son düzenleme:

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Çok teşskkürler bilgisayar şuan daha iyi bir durumda bilgisayarda şuan sadece o önerdiğiniz program ve arkada otomatik okarak steam açık 2gb ram harcıyorlar normalmi?
Emsisoft Emergency Kit'in iyi bir zararlı temizleme aracı olduğunu düşünüyorum ancak gerçek zamanlı bir koruma sunmuyor. Gerçek zamanlı koruma sunan bir güvenlik uygulaması sizi çoğu zararlı yazılımdan fazla uğraştırmadan koruyacaktır.