Bilgisayarı Açtığımda Monitöre görüntü gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

freeride34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fırsat bulunca deneyeceğim. ama neden değiştirsinki kendi kendine ya biraz araştırdım phase faz ayarıymış işte kasadakiyle aynı olmalıymış falan fılan acaba bios la alakası varmı kendı kendıne neden azalsınki

talhabekts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardes aynısı bnm başımada geldi sorun anakarttadır Anakartlarda hassas bir bölüm var Orasnn hafif kaymasıyla ekran bazen gelir bazen gelmez heykeli işlemci yerinden oynadıysa tamamen gelmiyebilir

Mert Eren

Asistan
Reaksiyon puanı
1
macun yoktu valla hiç orda böyle bi çubuk vardı kaldırdım açıldı :D aklımada gelmedi olabileceği neyse macun atarız bişey değil o çözünürlüğü düşürüp hemen cevap yazacağım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

vallaha oldu galiba ya ne kadar teşekkür etsem az sana ya allah razı olsun vallaha açıldı ya usta harbiden keşke önceden söleyeydin :D bilgisayarda bi ton resim önemli belgelerim oyunlarım vardı usb ye sadece resimler sığdı geri kalan ne var ne yok sildim formatladım bilgisayarcıya vereceğim diye hepsi boşunaymış gerçekten problem bu kadar basit olamaz ya :D neler neler yaptım bios pili söktüm işlemci ram ekran kartı ne var ne yok yaptım format attım :D banamısın demedı yanlız formattan sora acaba çözünürlük kendi kendine niye düşmedi normal değere? şoktayım harbiden allah razı olsun sağol vallaha :D

acaba nasıl oldu ya baska pc ler de actı ama niye actı o zaman desteklemıyorsa bu arada ben ekranı laptoba baglayıp cozunurlugu kıstım suan kendı pc m de gene aynı cozunurlukte calısıyor o desteklemedıgı acılmadıgı cozunurlukte cok garip gerçekten

monitörü kendi menüsünden resetledim bide belki o da etki etmiş olabilir :D
Bise deil sen saol